Konto našeho srdce 05.10.2019
Autor: Libor Weber

Na konferenci 4EDU se vybralo 22 280 Kč, které podpoří VERVA Racing Team!

Nadace Unipetrol, Sportovní soukromá Základní škola Litvínov a hokejový klub HC VERVA Litvínov společně uspořádali konferenci 4EDU pro inovativní vzdělávání, která proběhla ve čtvrtek 3. října 2019 v KD Citadela v Litvínově. Konference 4EDU nabídla pedagogům z celé ČR ucelený pohled na trendy v současném vzdělávání a byla příležitostí k výměně zkušeností a seznámení se s novými technologiemi a postupy pro zdokonalování kvality vzdělávání.
Každý z účastníků měl možnost přispět na dobrou věc a podpořit tak prostřednictvím Nadace Unipetrol a Konta našeho srdce HC VERVY Litvínov tým 9 nadšených studentů litvínovského gymnázia, kteří se zapojili do projektu Horizon Grand Prix, jehož účelem je propagace a praktické testování alternativních pohonů. Studenti mají za úkol vestavět do RC modelů auta vodíkovou jednotku, která dodává velkou část elektrické energie nutné pro pohon modelu.

S takto speciálně upraveným modelem se studenti zúčastní šestihodinových vytrvalostních závodů, exhibičních setkání a prezentací. Návštěvníci EDU konference do připravených pokladniček Konta našeho srdce přispívali finanční částky na podporu VERVA Racing Teamu. Celkem se vybralo 22.280,- Kč, které budou následně předány zástupcům VERVA Racing Teamu jako podpora do následující sezóny. Děkujeme Nadaci Unipetrol za společnou podporu mladých úspěšných studentů litvínovského gymnázia. Jedeme v tom spolu!

Rozhovory - Žáci dnes

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Žáci 28.03.2020

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?