Konto našeho srdce 05.10.2019
Autor: Libor Weber

Na konferenci 4EDU se vybralo 22 280 Kč, které podpoří VERVA Racing Team!

Nadace Unipetrol, Sportovní soukromá Základní škola Litvínov a hokejový klub HC VERVA Litvínov společně uspořádali konferenci 4EDU pro inovativní vzdělávání, která proběhla ve čtvrtek 3. října 2019 v KD Citadela v Litvínově. Konference 4EDU nabídla pedagogům z celé ČR ucelený pohled na trendy v současném vzdělávání a byla příležitostí k výměně zkušeností a seznámení se s novými technologiemi a postupy pro zdokonalování kvality vzdělávání.
Každý z účastníků měl možnost přispět na dobrou věc a podpořit tak prostřednictvím Nadace Unipetrol a Konta našeho srdce HC VERVY Litvínov tým 9 nadšených studentů litvínovského gymnázia, kteří se zapojili do projektu Horizon Grand Prix, jehož účelem je propagace a praktické testování alternativních pohonů. Studenti mají za úkol vestavět do RC modelů auta vodíkovou jednotku, která dodává velkou část elektrické energie nutné pro pohon modelu.

S takto speciálně upraveným modelem se studenti zúčastní šestihodinových vytrvalostních závodů, exhibičních setkání a prezentací. Návštěvníci EDU konference do připravených pokladniček Konta našeho srdce přispívali finanční částky na podporu VERVA Racing Teamu. Celkem se vybralo 22.280,- Kč, které budou následně předány zástupcům VERVA Racing Teamu jako podpora do následující sezóny. Děkujeme Nadaci Unipetrol za společnou podporu mladých úspěšných studentů litvínovského gymnázia. Jedeme v tom spolu!

Zápasy - Junioři před 3 dny

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Konto našeho srdce před 3 dny

Vlasatý zápas pro Janičku Ryšánkovou

Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov, HC Olomouc, Nové háro a Nadace Unipetrol připravili na neděli 1.3.2020 „vlasatý zápas s Novým hárem“.