Konto našeho srdce 05.10.2019
Autor: Libor Weber

Na konferenci 4EDU se vybralo 22 280 Kč, které podpoří VERVA Racing Team!

Nadace Unipetrol, Sportovní soukromá Základní škola Litvínov a hokejový klub HC VERVA Litvínov společně uspořádali konferenci 4EDU pro inovativní vzdělávání, která proběhla ve čtvrtek 3. října 2019 v KD Citadela v Litvínově. Konference 4EDU nabídla pedagogům z celé ČR ucelený pohled na trendy v současném vzdělávání a byla příležitostí k výměně zkušeností a seznámení se s novými technologiemi a postupy pro zdokonalování kvality vzdělávání.
Každý z účastníků měl možnost přispět na dobrou věc a podpořit tak prostřednictvím Nadace Unipetrol a Konta našeho srdce HC VERVY Litvínov tým 9 nadšených studentů litvínovského gymnázia, kteří se zapojili do projektu Horizon Grand Prix, jehož účelem je propagace a praktické testování alternativních pohonů. Studenti mají za úkol vestavět do RC modelů auta vodíkovou jednotku, která dodává velkou část elektrické energie nutné pro pohon modelu.

S takto speciálně upraveným modelem se studenti zúčastní šestihodinových vytrvalostních závodů, exhibičních setkání a prezentací. Návštěvníci EDU konference do připravených pokladniček Konta našeho srdce přispívali finanční částky na podporu VERVA Racing Teamu. Celkem se vybralo 22.280,- Kč, které budou následně předány zástupcům VERVA Racing Teamu jako podpora do následující sezóny. Děkujeme Nadaci Unipetrol za společnou podporu mladých úspěšných studentů litvínovského gymnázia. Jedeme v tom spolu!

Žáci dnes

DEVÍTKA: Kdo zastaví černožlutou bouři?

V uplynulém ročníku zakončili základní část bez jediné porážky a na podobný počin to vypadá i letos. Žáci deváté třídy si v dalších dvou utkáních zastříleli a s dvoubodovým náskokem vedou svoji skupinu.
Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha