Konto našeho srdce 05.10.2019
Autor: Libor Weber

Na konferenci 4EDU se vybralo 22 280 Kč, které podpoří VERVA Racing Team!

Nadace Unipetrol, Sportovní soukromá Základní škola Litvínov a hokejový klub HC VERVA Litvínov společně uspořádali konferenci 4EDU pro inovativní vzdělávání, která proběhla ve čtvrtek 3. října 2019 v KD Citadela v Litvínově. Konference 4EDU nabídla pedagogům z celé ČR ucelený pohled na trendy v současném vzdělávání a byla příležitostí k výměně zkušeností a seznámení se s novými technologiemi a postupy pro zdokonalování kvality vzdělávání.
Každý z účastníků měl možnost přispět na dobrou věc a podpořit tak prostřednictvím Nadace Unipetrol a Konta našeho srdce HC VERVY Litvínov tým 9 nadšených studentů litvínovského gymnázia, kteří se zapojili do projektu Horizon Grand Prix, jehož účelem je propagace a praktické testování alternativních pohonů. Studenti mají za úkol vestavět do RC modelů auta vodíkovou jednotku, která dodává velkou část elektrické energie nutné pro pohon modelu.

S takto speciálně upraveným modelem se studenti zúčastní šestihodinových vytrvalostních závodů, exhibičních setkání a prezentací. Návštěvníci EDU konference do připravených pokladniček Konta našeho srdce přispívali finanční částky na podporu VERVA Racing Teamu. Celkem se vybralo 22.280,- Kč, které budou následně předány zástupcům VERVA Racing Teamu jako podpora do následující sezóny. Děkujeme Nadaci Unipetrol za společnou podporu mladých úspěšných studentů litvínovského gymnázia. Jedeme v tom spolu!

Mládež před 3 dny

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...