Rozhovory - Junioři 14.08.2019
Autor: Ondřej Mach

Na sezonu jsme připraveni, vlétneme do toho po hlavě, burcuje Daniel Jouza

Litvínovská juniorka včera poprvé v přípravě vyhrála, Kladno na domácím ledě deklasovala 6:2. Velký podíl na výhře měl útočník Daniel Jouza, který v duelu zaznamenal hattrick.
"Vůbec si nemůžu vzpomenout, kdy jsem naposledy hattrick dal," usmíval se šťastný střelec po zápase. "Ale jsem hodně spokojený. Bez kluků bych to nedokázal, takže jim moc děkuju."

Mladí chemici Kladno po celou dobu přehrávali, patrný byl ale především rozdíl v produktivitě. "Myslím, že jsme odehráli výborný zápas. Kluci odvedli skvělou práci," pochválil spoluhráče Jouza. "Hlavně musím poděkovat gólmanovi, který nás podržel. Máme výborné brankáře, určitě na nich budeme zase stavět."

Jeho show odstartovala ve druhé třetině, když dostal v brejku přihrávku do jízdy a prostřelil kladenského gólmana. Na začátku třetího dějství předvedl parádní kličkovanou, při které vykoupal brankáře a hattrick dokončil zásahem z podobné situace jako při prvním gólu.

Litvínov přitom před čtrnácti dny Rytířům na jejich ledě podlehl vysoko 0:8. "Je to zadostiučinění. S klukama jsme se zvedli, ponaučili jsme se z chyb, a proto jsme předvedli takový výkon," podotkl.

Do startu soutěže zbývají už pouhé tři týdny, černožluté na úvod čeká těžký trip do hlavního města. "Myslím, že jsme připraveni. Máme výborné tréninky, vlétneme do toho po hlavě," burcoval. "Na Slavii a Spartu jsme se výborně připravili, takže čekáme jen výhru," uzavřel Daniel Jouza.

Mládež před 3 dny

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...