Konto našeho srdce 29.06.2020
Autor: Libor Weber

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš Petrovi klubové drobnosti a tričko ze speciální edice „Kontovka“.
Naši partneři, kterými jsou Rodinný pivovar Zichovec u Loun a pan Havelka z řeznictví U Havelků v Duchcově, se postarali o výborné jídlo a skvělé pivo. Na grilovačku s Kontovkou dostal pan Petr zdarma naložené maso, klobásky a vyhlášený sulc a samozřejmě sud piva. Společně jsme si užili skvělou grilovací párty a děti měli radost z návštěvy maskota Verváka.

Velký dík tedy patří naším partnerům z pivovaru Zichovec a řeznictví Havelka, Duchcov. A samozřejmě panu Petrovi za to, že se zapojil do soutěže Kontovka a přispěl tak na dobrou věc Konta našeho srdce. Za Petrovy peníze pomůžeme dál, tam, kde je třeba! Jedeme v tom spolu 💛🖤

Junioři včera

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.