Tiskové zprávy 01.12.2019
Autor: Tisková zpráva

Obránce Kudla uspěl na zkoušce, Pavelka bude pokračovat prozatím do konce prosince

Verva po měsíčním zkušebním kontraktu prodloužila smlouvu s kanadským obráncem Patrickem Kudlou do konce sezóny. Vedení klubu se prozatím dohodlo s pražskou Spartou na prodloužení hostování obránce Tomáše Pavelky do konce prosince. Oba tak mohou nastoupit v nedělním utkání s Vítkovicemi.
Třiadvacetiletý obránce Patrick Kudla uspěl v Litvínově na zkoušce. Na sever Čech přišel na konci října a za Vervu stihl odehrál šest duelů, ve kterých nebodoval. „Jeho předností je především práce s holí v obranném pásmu a herní přehled při rozehrávce. Obránců toho typu nikde není dostatek. V době, kdy jsou na marodce David Štich s Janem Ščotkou nám přijde angažování Patricka velmi vhod,“ říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Sportovní úsek klubu se po vyjednáváních dohodl se Spartou na prodloužení hostování obránce Tomáše Pavelky prozatím do konce prosince. Ofenzivní zadák odehrál v litvínovském dresu v letošní sezóně jedenáct zápasů, ve kterých si připsal šest kanadských bodů za gól a pět asistencí. „V případě Tomáše Pavelky jsme věděli koho angažujeme, jen jsme doufali, že dostaneme možnost využít jeho služeb déle než na jeden měsíc, a to se nám zatím do konce prosince povedlo. Tomáš je výborně bruslící komplexní obránce, kterého bychom rádi udrželi do konce sezóny,“ říká na závěr Jiří Šlégr.
Zápasy - Junioři dnes

Junioři nestačili na Liberec, Tygři vyhráli 3:1

L i b e r e c - Junioři nastoupili v rámci 26. kola turnaje O Pohár DHL k utkání na ledě Bílých Tygrů Liberec. První branka padla až v závěru prvního dějství. Jedinou branku Litvínova vstřelil mladý útočník David Skuhrovec, pro kterého to byla první trefa v juniorském dresu.
Žáci dnes

OSMIČKA: Plichta v Litoměřicích a nadílka Mostu

Žáci litvínovské osmé třídy za sebou mají další dva zápasy, a to znamená jediné: je čas na mládežnický přehled. Osmáci na konci listopadu remizovali v Litoměřicích s tamním Stadionem, týden nato si spravili chuť vysokým domácím vítězstvím proti Mostu.
Preview - Dorost dnes

Dorost čeká dlouhá cesta do Ostravy

Dorostenci se v Ostravě proti Vítkovicím pokusí přerušit krátkou šňůru dvou proher v řadě. Tvrzníkovým svěřencům se zatím v nadstavbě nepovedlo vyhrát na hřišti soupeře, což je nelichotivá série, jež by měla být konečně přerušena. Zápas se odehraje na ledě Vítkovic v sobotu 14.12. od 16:30.
Odehrané 17:00 | Jun.
Bílí Tygři Liberec