Klub 14.01.2022
Autor: Klub

Odstartovalo vyzvedávání rezervací na utkání s Hradcem

Dnes odstartovalo vyzvedávání rezervací pro permanentkáře na utkání s Hradcem. Do neděle mají možnost všichni držitelé permanentních vstupenek na sezení si vyzvednout vstupenku zdarma na své místo, všichni permanentkáři na stání si mohou doplatit 150 Kč ceny sezení a zakoupit si tak vstupenku na utkání. Od pondělí startuje prodej vstupenek pro držitele klubových karet. Od středy půjdou vstupenky do volného prodeje.

Návod pro vyzvedávání rezervací ZDE

Připomínáme, že permanentkáři na sezení, kteří si vstupenku zdarma nevyzvednou, ztrácí nárok na kompenzaci za tento zápas.

Zápasy - Junioři před 3 dny

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 21.01.2022

Konto našeho srdce společně s Nadačním fondem FK Teplice a partnerem Dvěplusdvě pomohli malému Jáchymovi

Jáchymovi jsou čtyři roky a už od prenatálního období musí bojovat. Krvácení do mozku mu způsobilo atrofii tohoto důležitého orgánu. Následně nehoda způsobila dětskou mozkovou obrnu, mentální retardaci, epilepsii, vadu sluchu a celkové opoždění vývoje.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha