Dorost 12.04.2019
Autor: Petr Význer

PŘEHLED: Nejproduktivnější beci v řadách dorostu

Jako poslední se v dorosteneckých přehledech zaměříme na to, jak se v ofenzivní činnosti dařilo litvínovským obráncům.

Lukáš Hocelík

Jako jediný ze zadáků se dostal na dvouciferné číslo v počtu bodů. První místo si zajistil díky čtyřem vstřeleným brankám a šestnácti přihrávkám. Celkem si tedy připsal 20 bodů, a to i po play off. Odehrál v něm oba zápasy proti Plzni, ve kterých zaznamenal pouze -3 ve statistice +/-. Zápas proti Karlovým Varům (7:3) se mu vyvedl nejlépe ze všech, díky třem asistencím.

Jakub Kadár

Pár zápasů byl dokonce kapitánem dorostu a možná i díky tomu na své konto za uplynulou sezonu připsal osm bodů (7+1) v základní části. Ve vyřazovací fázi přihrál na dvě branky a finální počet bodů v této sezoně skončil na čísle 10. To by ale nesměl naskočit i do svých premiérových zápasů za juniorku! Nastoupil do tří zápasů, v nichž asistoval na dva góly. Nejvíce bodů si připsal v zápase s PZ Kladno, v němž vstřelil dvě branky.

Jakub Kuchař

Stejně jako jeho jmenovec Kadár skončil sezonu z osmi body (2+6) v základní části, a to nakonec i po play off, ze kterého odešel bez bodu. V žádném zápase nezaznamenal více než jeden bod za branku či asistenci.
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.