Dorost 12.04.2019
Autor: Petr Význer

PŘEHLED: Nejproduktivnější beci v řadách dorostu

Jako poslední se v dorosteneckých přehledech zaměříme na to, jak se v ofenzivní činnosti dařilo litvínovským obráncům.

Lukáš Hocelík

Jako jediný ze zadáků se dostal na dvouciferné číslo v počtu bodů. První místo si zajistil díky čtyřem vstřeleným brankám a šestnácti přihrávkám. Celkem si tedy připsal 20 bodů, a to i po play off. Odehrál v něm oba zápasy proti Plzni, ve kterých zaznamenal pouze -3 ve statistice +/-. Zápas proti Karlovým Varům (7:3) se mu vyvedl nejlépe ze všech, díky třem asistencím.

Jakub Kadár

Pár zápasů byl dokonce kapitánem dorostu a možná i díky tomu na své konto za uplynulou sezonu připsal osm bodů (7+1) v základní části. Ve vyřazovací fázi přihrál na dvě branky a finální počet bodů v této sezoně skončil na čísle 10. To by ale nesměl naskočit i do svých premiérových zápasů za juniorku! Nastoupil do tří zápasů, v nichž asistoval na dva góly. Nejvíce bodů si připsal v zápase s PZ Kladno, v němž vstřelil dvě branky.

Jakub Kuchař

Stejně jako jeho jmenovec Kadár skončil sezonu z osmi body (2+6) v základní části, a to nakonec i po play off, ze kterého odešel bez bodu. V žádném zápase nezaznamenal více než jeden bod za branku či asistenci.
Žáci před 2 dny

Zlatí třeťáci na multisportovním turnaji ve Varech

Třetí třída zakončila uplynulou sezonu účastí na Velikonočním multisportovním turnaji v Karlových Varech. S ostatními týmy poměřila síly v hokeji, plavání, atletice a fotbale. Nakonec obsadila celkové první místo.
Rozhovory - Junioři 19.04.2019

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.