Žáci 04.06.2019
Autor: Ondřej Mach

Pátá třída zvítězila na turnaji v Litoměřicích

Litvínovští páťáci se o víkendu zúčastnili turnaje v Litoměřicích, kde s ostatními týmy poměřili síly ve fotbale a florbale.
Pátá třída pod vedením trenéra Ivo Proroka a za účasti mnoha rodičů celý turnaj vyhrála. Jejími soupeři byly dva litoměřické celky a žáci týmu Kralupy na Vltavou. Pro každé mužstvo byl připraven pohár a dort se znakem klubu.

Litvínovská organizace tímto děkuje Litoměřicím za pozvání a všem rodičům za účast.

Video z kabiny:

Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.