Žáci 04.06.2019
Autor: Ondřej Mach

Pátá třída zvítězila na turnaji v Litoměřicích

Litvínovští páťáci se o víkendu zúčastnili turnaje v Litoměřicích, kde s ostatními týmy poměřili síly ve fotbale a florbale.
Pátá třída pod vedením trenéra Ivo Proroka a za účasti mnoha rodičů celý turnaj vyhrála. Jejími soupeři byly dva litoměřické celky a žáci týmu Kralupy na Vltavou. Pro každé mužstvo byl připraven pohár a dort se znakem klubu.

Litvínovská organizace tímto děkuje Litoměřicím za pozvání a všem rodičům za účast.

Video z kabiny:

Preview - Dorost dnes

Dokáže se dorost po pauze zvednout? Ve čtvrtek zamíří do Brna

Dorostenci si před pauzou nevedli vůbec dobře. Těsná prohra v Pardubicích následovaná demolicí od Mladé Boleslavi není pro sebevědomí oslabeného týmu nic příjemného. Zvládne se Litvínov po pauze zvednout a začít vyhrávat? To se dozvíme ve čtvrtek 30. dubna. Utkání v Brně začíná v 15:00.
Žáci dnes

OSMIČKA: Střídavé výsledky černožluté družiny

Od posledního přehledu z osmé třídy uběhl už více než měsíc, nadešel tedy čas podívat se na další zápasy mladých chemiků. Osmička si v posledních čtyřech utkáních připsala dvě domácí výhry, na venkovních kluzištích ale nevybojovala ani bod.
Žáci včera

SEDMIČKA: Předehrávka s Mostem a ztracené vedení proti Ústí

Sezona litvínovských sedmiček se blíží ke svému závěru, v uplynulém týdnu odehráli sedmáci dvě utkání. Nejdříve v rámci předehrávky 22. kola zavítali na led Mostu, poté změřili síly s rivalem z Ústí. Ze dvou zápasů získali jeden bod a aktuálně Litvínovu patří sedmá a tedy předposlední příčka.