Mládež 16.08.2019
Autor: Ondřej Mach

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Mezi nominované litvínovské hráče patří brankář Pavel Matyunin, obránce Sam Otruba a útočníci Lukáš Tůma, Jan Peroutka a Jan Dufek. Kromě nich jsou v nominaci hráči Chomutova, Loun, Ústí, Mostu a Litoměřic.

Sedmnáct hokejistů se sejde v 6:00 u Zimního stadionu v Litvínově. V Jablonci je od 9 hodin čeká tělocvična, od 11:30 led a ve 14:45 sehrají zápas. Trenéry výběru jsou Radek Šíp, Jaroslav Hübl a Marin Luka.

Pozvaní hráči:

Brankáři: Matyunin Pavel (Lit.), Balík Lukáš (Chom.)

Obránci:
Otruba Sam (Lit.), Schreinemachers Josef (Chom.) Kladivo Jan (Ln), Zahálka Štěpán (Litom.), Liška Jan, Prokeš Daniel (Mo)

Útočníci: Titlbach Adam, Horský Denis (Chom.), Tůma Lukáš, Peroutka Jan, Dufek Jan (Lit.), Hlavička Denis, Prokůpek Tomáš, Hamr Matěj (Litom), Netík Tomáš (Úl)
Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.