Mládež 16.08.2019
Autor: Ondřej Mach

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Mezi nominované litvínovské hráče patří brankář Pavel Matyunin, obránce Sam Otruba a útočníci Lukáš Tůma, Jan Peroutka a Jan Dufek. Kromě nich jsou v nominaci hráči Chomutova, Loun, Ústí, Mostu a Litoměřic.

Sedmnáct hokejistů se sejde v 6:00 u Zimního stadionu v Litvínově. V Jablonci je od 9 hodin čeká tělocvična, od 11:30 led a ve 14:45 sehrají zápas. Trenéry výběru jsou Radek Šíp, Jaroslav Hübl a Marin Luka.

Pozvaní hráči:

Brankáři: Matyunin Pavel (Lit.), Balík Lukáš (Chom.)

Obránci:
Otruba Sam (Lit.), Schreinemachers Josef (Chom.) Kladivo Jan (Ln), Zahálka Štěpán (Litom.), Liška Jan, Prokeš Daniel (Mo)

Útočníci: Titlbach Adam, Horský Denis (Chom.), Tůma Lukáš, Peroutka Jan, Dufek Jan (Lit.), Hlavička Denis, Prokůpek Tomáš, Hamr Matěj (Litom), Netík Tomáš (Úl)
Zápasy - Dorost včera

Drama v Hradci Králové, dorostenci prohráli s Mountfieldem po nájezdech 2:3

V předvečer utkání litvínovského áčka narazili dorostenci shodou okolností na stejného soupeře, v rámci 17. kola nadstavby změřili síly s Hradcem Králové. Vyrovnaný zápas začal lépe pro domácí, zápletka přišla v závěrečné třetině. Hosté se prosadili dvakrát, hradečtí pouze jednou. O dělbě bodů musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli...
Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Dnes v 18:00 | Muži
Mountfield HK