Mládež 25.07.2020
Autor: Klub

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID - 19 v našem klubu HC Litvínov a sterilizovat veškeré prostory zimního stadionu z důvodu možného šíření viru v těchto prostorách.
Poděkování do HC Stadionu Litoměřice je o to víc pro nás významnější, že zástupci HC Litoměřice ve spolupráci se společností Beta Robotics, časově upřednostnili provedení nutné sterilizace v prostorách zimního stadionu Ivana Hlinky a zároveň vytvořili příležitost na dlouhodobou spolupráci s firmou Beta Robotics. Společnost Beta Robotics se touto problematikou zabývá a využívá nejmodernější metody a technologie pomocí UV robotické jednotky (UVGI-ultrafialové germicidní zařízení ), která dokáže dokonale zlikvidovat veškeré viry, bakterie a jiné škodlivé mikroorganizmy v daných prostorách.

Výbornou zprávou pro naše sportovce i veřejnost je, že od zítřka 26.7. lze opět plně využívat všech prostor ZS (Fitness, hotel, kabiny pro hráče) a ostatní prostory spojené s provozem zimního stadionu a pokračovat v přípravě na nadcházející sezonu. Zároveň je to dobrá zpráva i pro veřejnost, která využívá naše Fitness v rámci osobních volnočasových aktivit.

Zvláštní poděkování patří panu Miroslavu Blažkovi „Blážovi“, který s námi a hlavně se zástupcem a spolumajitelem firmy Beta Robotics, panem Tomášem Kochaníčkem, velmi ochotně spolupracoval na sterilizaci prostor ZS až do dnešních ranních sobotních hodin, abychom mohli prostory stadionu opět zprovoznit nejen našim sportovcům ale i veřejnosti. Děkujeme i zástupci HC Verva Litvínov a. s. panu Kamilovi Burdovi za společnou koordinaci a spolupráci.

Všem děkujeme

Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Dnes v 17:30 | Muži
MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE