Klub 22.01.2019
Autor: Klub

Pojď hrát hokej za Litvínov!

Hledáte pro své dítě sportovní vyžití? Přiveďte ho na tréninky základny v Litvínově! Hokej je v České republice populární sport a navíc je v Litvínově do třetí třídy zdarma! Po přihlášení do klubu vám bude zapůjčena kompletní hokejová výstroj také zdarma. Od třetí třídy jsou příspěvky 500,-Kč měsíčně.
Koho hledáme: Děti od 4 let.

Co s sebou? Minimální výbava: Brusle, helma, rukavice – stačí i lyžařské, hokejka (kdo má). Kdo má již hokejovou výstroj přijďte s ní.

V případě zapsání do klubu vám základní výstroj zapůjčíme

Více info: nabory.hclitvinov@seznam.cz nebo Václav Kočí: tel: +420728028797

Nábor dětí probíhá celoročně. Rozhodnou-li se rodiče, že své dítě přihlásí do hokejového klubu HC Litvínov mohou přijít na jakýkoliv trénink podle rozpisu tréninků (v plánu označeno jako základna)

Ideální věk pro přihlášení vašeho dítěte jsou minimálně 4 roky (2. třída MŠ) a dobrý zdravotní stav. Máte-li doma staršího potomka nezoufejte, do základny nabíráme děti až do první třídy základní školy.

Nejmladší hráči (od 2. třídy školky do 2. třídy základní školy) trénují od září do března (někdy do poloviny dubna) 2x týdně na ledě při organizovaném tréninku. Minimální požadavky na výstroj při první návštěvě našeho tréninku jsou: brusle, rukavice (jakékoliv i obyčejné zimní) a helma (stačí i lyžařská). V případě potřeby jsme schopni vybavit vašeho syna či dceru kvalitní hokejovou výstrojí - hokejová helma, chrániče, kalhoty, rukavice.

Po dobu docházky do Základny HC Litvínov obdržíte pro svého syna + 1 osobu doprovodu volnou vstupenku na veřejná bruslení rodičů s dětmi na našich ZS.

Od dubna do června probíhá i u nejmladších letní příprava 2x týdně na fotbalovém hřišti u zimního stadionu.

Leden

Únor
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.