Mládež 22.11.2021
Autor: Klub

Pravidla pro vstup na zimní stadion, tréninky a zápasy členů HC Litvínov

Nová pravidla platná od pondělí 22. listopadu pro vstup na zimní stadion pro rodiče a fanoušky. Dále platná nařízení pro hráče, trenéry a vedoucí týmu pro tréninky a utkání. V případě změny vládních nařízení vás budeme informovat o změnách

Pravidla pro vstup na zimní stadion pro rodiče a fanoušky

Vstup bude umožněn návštěvníkům, kteří jsou proti Covid-19 očkovaní a od poslední dávky vakcíny uplynulo min.14 dní. Pokud mají za sebou první dávku a očkování nedokončené, tak se mohou prokázat do dokončení očkování vždy PCR testem (ne starším než 72 hodin), Děti do 12 let nemusejí bezinfekčnost prokazovat. Mladiství ve věku 13 - 18 let nemusejí být očkování, ale musí se prokázat PCR testem (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o prodělání onemocnění v uplynulých 180 dnech. Vstup na stadion je také povolen těm, kteří v uplynulých 180 dnech prodělali onemocnění a podstoupili povinnou karanténu, jsou tak v „ochranné lhůtě“ díky protilátkám. Pro tento případ doporučujeme mít ve vašem mobilním telefonu staženou aplikaci Tečka pro snadné a rychlé prokázání vakcinace či platného testu. Očkovací certifikáty či potvrzení o testování bude kontrolovat bezpečnostní agentura u vstupu na ZS Ivana Hlinky. V případě změny vládních nařízení vás budeme informovat o změnách.

Aplikace Tečka ke stažení

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazený respirátor minimálně třídy FFP2, který bude zakrývat nos a ústa, prosíme od dodržování rozestupů a využívání dezinfekce rukou, abychom předešli šíření viru.

Pravidla pro vstup na tréninky a utkání pro členy HC Litvínov (hráče, vedoucí týmu a trenéry)

Čl. I odst. 14. písm. d) Opatření stanoveny podmínky pro konání sportovní přípravy amatérských sportovců a sportovních utkání v rámci amatérských sportovních soutěží (tedy tréninky i zápasy), ze kterých plyne, že:

účast na trénincích a utkáních a vstup na sportoviště je umožněn osobám do 12 let věku bez nutnosti prokazování tzv. „bezinfekčnosti“,

osobám ve věku 13 – 18 let (nejedná-li se o osoby, které prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo osoby očkované) je účast na trénincích a utkáních a vstup na sportoviště povolen, pokud se prokáží negativním výsledkem PCR testu, který může být prováděn v intervalu 1 x týdně,

osobám starším 18 let je účast na trénincích a utkáních a vstup na sportoviště umožněn pouze pokud se jedná o osoby které prodělaly onemocnění v posledních 180 dnech, nebo osoby očkované (a tuto skutečnost mohou pořadateli akce prokázat příslušným certifikátem), nebo pokud se jedná o osoby ve fázi zahájeného očkování (viz bod I odst. 17. Opatření) a prokáží se v takovém případě negativním výsledkem PCR testu, který může být prováděn v intervalu 1 x týdně.

Mládež včera

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Vypjaté drama body nepřineslo. Dorostenci prohráli v Mladé Boleslavi 6:5

Chemici doufali, že završí víkend výhrou. Soupeřem jim ale byla silná Mladá Boleslav, která atakuje nejvyšší příčky. Přestože domácí vedli už o dvě branky, Litvínov se do zápasu vrátil a chvíli dokonce vedl. Bruslaři však potvrdili formu a dokázali si zajistit zisk plného počtu bodů.