Klub 20.11.2023
Autor: Vladislav Kollert

Při zápase s Karlovými Vary proběhnou Decibely Tipsport extraligy i Mikulášská sbírka

Druhé letošní podkrušnohorské derby s Karlovými Vary se nezadržitelně blíží, chemici vyjedou na led proti rivalovi v pátek 24. listopadu v 17:30. Během zápasu proběhne projekt Decibely Tipsport extraligy, fanoušci budou moci přispět také na Mikulášskou sbírku fanklubu. Více informací naleznete v článku níže.

Decibely Tipsport Extraligy

Projekt Decibely Extraligy dorazí na litvínovský stadion v pátek 24. listopadu u příležitosti podkrušnohorského derby s Karlovými Vary. Hlavní roli bude hrát hlasitost fandění, do bodování ale promluví i další fanouškovské aktivity. Tipsport rozdělí mezi vítězné kluby milion korun, výhra poputuje přímo k fanouškům v podobě investic do jejich aktivit. Všechny informace o projektu naleznete po kliknutí ZDE.

Mikulášská sbírka

O utkání s Karlovými Vary proběhne také tradiční Mikulášská sbírka, která podpoří dětská oddělení v Ústí nad Labem, Mostě, Kadani, Žatci, Chomutově a v Teplicích. U všech vstupů na Zimní stadion Ivana Hlinky (A, B, C, D) budou připraveny krabice, do kterých budou fanoušci moci vložit sladkosti, malou hračku (ne plyšáka), omalovánky, či cokoliv dalšího, co dětem udělá radost.

Nedorazíte na zápas? Nevadí! Krabice Mikulášské sbírky je umístěna také v našem Vervashopu, kam můžete dary nosit od pondělí 20. listopadu. Otevírací dobu Vervashopu naleznete ZDE.

Zápasy - Junioři dnes

Junioři ve Zlíně slaví po povedeném obratu!

Mladí hráči Vervy se ve Zlíně nezalekli ani dvoubrankového vedení soupeře a nakonec slaví vítězství po samostatných nájezdech.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorost nadělil poslednímu Kladnu půltucet branek

K dalšímu utkání vyrazili litvínovští dorostenci na led poslední Kladna. Z desetibrankové přestřelky vyšla nakonec lépe Verva, která veze na sever Čech tři body.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři​ padli brankou v závěru

Mladí hráči Vervy rozehráli nadstavbu cennou výhrou v Českých Budějovicích, dnes se poprvé představili před svými fanoušky.
Více >