Mládež 12.02.2021
Autor: Ondřej Vlk

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Členové HC Litvínov, sportovní spolek budou nově po dobu omezení a do doby úplného rozvolnění ohledně hokejové sezóny platit pouze 250 korun měsíčně, tedy polovinu současných členských příspěvků. Vedení spolku tak reaguje na aktuální pandemickou situaci, která donutila Český hokej zrušit všechny mládežnické soutěže. Možné úpravy mohou nastat po ukončení hokejové sezóny 2020/2021.

Přestože ve čtvrtek poslanecká sněmovna neodsouhlasila prodloužení nouzového stavu, tak je vývoj pro nás i nadále nepřehledný. Vedení spolku se rozhodlo neotevírat fitness centrum, rozcvičovnu ani žádné další prostory pro komerční využití. Prostory nebudou zpřístupněny veřejnosti. Nadále budeme sledovat aktuální vývoj situace a s ohledem na absolutní ochranu A-týmu a mládežnických družstev budeme postupovat v souladu s hygienickými pravidly.
Mládež před 2 dny

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Konto našeho srdce 16.03.2021

Při akci Vlasatý zápas se vybralo 127 636 korun. Pomohli jsme Matyldě a dalším čtyřem dětem

V pátek 5. března proběhl třetí ročník Vlasatého zápasu v rámci utkání Tipsport extraligy proti českobudějovickému Motoru. Společně se spolkem Nové Háro a Nadací Orlen Unipetrol jsme pomáhali pětileté Matyldě Peterkové.