Konto našeho srdce 07.06.2019
Autor: Ondřej Vlk

První krůčky Kačenky Zíkové KlimTherapy

Pomáhat lidem, které naší pomoc potřebují je motem Konta našeho srdce a vidět, že naše podpora pomáhá je k nezaplacení.
V neděli odjely Kačenka s maminkou na měsíční terapii do Klimkovic a už dnes nám Jana Zíková poslala video, na kterém Kačenka udělala své první krůčky bez pomoci. Kačenka je velká bojovnice a podle slov maminky má obrovskou chuť trénovat a cvičit. Kačenka chce chodit jako její dvojče Anežka.

Klim-therapy v Klimkovicích není bohužel hrazena zdravotní pojišťovnou a proto jsme spolu se společností Inno Comp Bohemia pomohly Kačence a jsme rádi, že po necelém týdnu má Kačka takové skvělé výsledky. Jedeme v tom spolu. Konto našeho srdce.

Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.