Rozhovory 17.11.2023
Autor: Vladislav Kollert

Radim Šalda: Utkání zlomily naše chyby, v dalších zápasech musíme zabrat

Litvínov v prvním utkání po reprezentační přestávce nestačil na Mladou Boleslav a prohrál 5:0. Jak utkání hodnotil obránce Radim Šalda?

Během tlaku v závěru první třetiny a na začátku druhé, kdy chemici měli několik zajímavých příležitostí, se hostujícímu celku nepovedlo vstřelit branku, naopak Mladá Boleslav využila litvínovských zaváhání. „Utkání se zlomilo našimi individuálními chybami, kdy jsme jim darovali tři góly. Pak už se to s námi vezlo, takovýhle debakl je neomluvitelný. Teď se musíme soustředit sami na sebe, pokorně najet na správnou vlnu jako tým a vrátit se k detailům a poctivé hře," hodnotil zápas Radim Šalda. „Chyba se stane, ale člověk pak musí jít a napravit to. Nám se to bohužel nepovedlo," dodal.

Litvínov podruhé v sezóně nevstřelil ani jednu branku, poprvé chemici prohráli také potřetí za sebou. „Jak jsem říkal, musíme se vrátit k těm malým věcem, detailům, které rozhodují zápasy. Jakmile to tak uděláme, výkon zase půjde nahoru a góly dávat budeme. Máme v týmu šikovné kluky, ale dnes se to bohužel nepovedlo," zakončil. 

Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorost nadělil poslednímu Kladnu půltucet branek

K dalšímu utkání vyrazili litvínovští dorostenci na led poslední Kladna. Z desetibrankové přestřelky vyšla nakonec lépe Verva, která veze na sever Čech tři body.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři​ padli brankou v závěru

Mladí hráči Vervy rozehráli nadstavbu cennou výhrou v Českých Budějovicích, dnes se poprvé představili před svými fanoušky.
Více >
Zápasy - Dorost 07.12.2023

Dorost ztratil dobře rozehraný zápas s Motorem, přesto bere aspoň bod

Základní část Extraligy dorostu se pomalu blíží do svého finále. V dalším zápase Litvínov přivítal na svém ledě jihočeský Motor.
Více >