Dorost 14.06.2021
Autor: Ondřej Mach

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.

Podobně jako v nejvyšší juniorské soutěži, také v lize mladší kategorie dojde k výraznému zúžení. Přímý sestup čeká šest nejhorších týmů, další dva budou extraligovou účast hájit v baráži.

Soutěž začne ve čtvrtek 9. září a její základní část potrvá do konce listopadu. Na ni naváže nadstavba, která skončí 5. března příštího roku. V tu chvíli už budou známi přímí sestupující do Ligy dorostu.

Více než měsíční play off je na programu od 9. března, o nových šampionech by mělo být jasno nejdříve 10. dubna a nejpozději 17. dubna.

Týmy jsou rozděleny do tří skupin – Západ, Střed a Východ. Chemici v rámci západní skupiny narazí na Hvězdu Praha, Rytíře Kladno, PZ Kladno, Plzeň, Mladou Boleslav, Liberec, Karlovy Vary, Chomutov a Třemošnou.

Každého soupeře vyzvou dvakrát, hracími dny budou čtvrtek a neděle. Na kompletní rozpis litvínovského dorostu se můžete podívat ZDE.

Rozlosování úvodního týdne ELD

Skupina Západ

Čtvrtek 9. září:

HC Litvínov – BK Mladá Boleslav

HC Škoda Plzeň – HC Hvězda Praha

HC Meteor Třemošná – Rytíři Kladno

HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov

PZ Kladno – Bílí Tygři Liberec

Sobota 11. září:

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

Piráti Chomutov – PZ Kladno

Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary

HC Hvězda Praha – HC Meteor Třemošná

HC Litvínov – HC Škoda Plzeň

Zápasy - Junioři 14.12.2022

Junioři si z Moravy žádné body nevezou, proti Olomouci padli 4:3

Zápas s posledním týmem tabulky vítězství nepřinesl. První třetina zápasu byla pouze zahřívací. Góly začaly padat až ve druhé třetině, kdy se Olomouci podařilo nahnat náskok 3 branek. Ovšem ne na dlouho. Dva góly padly i ze strany hostů, kdy se podařilo skórovat Hocelíkovi s Bednaříkem. Ve třetí třetině dokonce Litvínov stav vyrovnal. V poslední...
Zápasy - Junioři 10.12.2022

Junioři dnes prohráli s Pardubicemi

Litvínovským juniorům dnes nepřálo štěstí. Pardubicím se podařilo nad domácími zvítězit 1:5. Odváží si tedy z Litvínova cennou výhru.
Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.