Mládež 08.10.2019
Autor: Ondřej Vlk

SEMINÁŘ PRO RODIČE A TRENÉRY - Role rodičů ve výchově sportovce

Jak najít hranici mezi podporou a nátlakem? Litvínov | 24. října 2019 | 17:45 – 19:45. Aula Schola Humanitas, Ukrajinská 379 (u plaveckého bazénu).

Témata:

• Jak z pozice rodiče rozvíjet sebevědomí mladých sportovců
  • Jak jim pomáhat překonávat překážky a neúspěchy
  • Proč mladí sportovci se sportem předčasně končí a jak tomu předejít Správný jídelníček malého hokejisty

Lektoři:

Mgr. Václav Petráš

• Sportovní psycholog, absolvoval magisterský obor psychologie na FSS MU v Brně.
  • Spolupracuje s českými i zahraničními vrcholovými sportovci, včetně několikanásobné grand- slamové vítězky či reprezentantů v nejrůznějších sportovních disciplínách (hokej, volejbal, basketbal, lyžování a řada dalších).
  • Je sportovním psychologem hokejové akademie HC Oceláři Třinec.
  • Spolupracuje i s HC Vítkovice Ridera, Českým florbalem, HCB Karviná a dalšími organizacemi.

MUDr. Marie Skalská

• Lékařka, fitness instruktorka a lektorka, vystudovala 1. lékařskou fakultu UK a od té doby aktivně publikuje a přednáší po celém světě na téma pohybová aktivita, výživa, redukce hmotnosti a prevence civilizačních onemocnění.
  • Ambulantně působí v Institutu sportovní medicíny.
  • Členka České kardiologické společnosti, České obezitologické společnosti, Evropské kardiolo- gické společnosti a European College of Sport Science.
  • Pro Český hokej je společně s psychologem Petrášem v přednáškovém týmu, který objede v sezóně 2018/2019 všechny kraje.

Seminář je zdarma pro rodiče i trenéry.

Trenéři, kteří se přihlásí přes aplikaci Coach Manager, získají 4 kreditní body. Pro další informace kontaktujte Vladimíra Krampola, mobil +420 602 308 243, e-mail: krampol@czehockey.cz
Mládež včera

Jan Myšák poprvé v nominaci reprezentace U20

Postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi, nyní si premiérově vyzkouší reprezentaci do dvaceti let. Jan Myšák jako odměnu za dobré výkony obdržel pozvánku na Turnaj čtyř zemí do Finska.
Preview - Dorost včera

Poradí si dorost s PZ Kladno i podruhé?

Litvínovští mládežníci neměli moc úspěšné období. Po sérii dobrých výkonů a šesti výher v řadě přišel tvrdý pád na zem. Prohráli třikrát za sebou. To se jim povedlo zlomit v posledním utkání proti Hvězdě Praha. Dokáže dorost navázat na výhru a uspěje proti kladenskému PZ i ve venkovním zápase? Utkání se hraje ve čtvrtek od 14:10!
Žáci včera

ŠESTKA: Vynulovaný Děčín, demolice Bíliny a vítězná přestřelka proti Lounům

Šesťáci se za uplynulé dva týdny ukázali hned ve třech zápasech. Nejprve díky Skleničkově čistému kontu porazili Děčín, poté rozdrtili Bílinu, když Petružálek zaznamenal 5 branek a Viedemann dokonce 11 bodů! Naposledy sehráli velmi vyrovnaný souboj s týmem z Loun. Díky dvěma brankám v poslední pětiminutovce si však poradili i s ním a prodloužili...
Dnes v 15:00 | Dor.