Fanoušci 12.01.2022
Autor: Vladislav Kollert

Soutěžte na našem Facebooku s Toyota Louwman o vůz Yaris Cross na víkend

Toyota Louwman Most je významným partnerem HC VERVA Litvínov. Nyní máte možnost i Vy vyhrát hybridní vůz Yaris Cross na víkend. Více informací, jak se do soutěže zapojit, včetně kompletních podmínek a pravidel soutěže, najdete v článku níže.

Soutěž bude probíhat na facebookovém profilu HC VERVA Litvínov a bude rozdělena do tří příspěvků. První příspěvek byl zveřejněn 12. ledna 2022 ve 20:00, další dva příspěvky budou zveřejněny v úterý 18. ledna a poté opět ve středu 26. ledna.  Vyhodnocení soutěže proběhne 29. ledna, finální předání cen je poté na plánu o domácí zápas 1. února 2022 proti Třinci.

Ceny pro výherce:

1. místo:

• Zapůjčení automobilu Toyota Yaris Cross na víkend

2. místo:

• Dárkový balíček HC VERVA Litvínov

3. místo:

• Dárkový balíček HC VERVA Litvínov

Všechny příspěvky budou postupně zveřejňovány v tomto článku níže.

Toyota Louwman Most je významným partnerem HC VERVA Litvínov. Představení proběhlo na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky, na vozy se můžete podívat  ZDE.

Podmínky a pravidla soutěže s Toyota Louwman o vůz Yaris Cross na víkend:

1. Pořadatelem soutěže je společnost HC VERVA Litvínov, a.s. (dále jen "pořadatel")

2. Pořadatelem soutěže není společnost Facebook.

3. Soutěž začíná 12. ledna 2022 ve 20:00 a končí 28. ledna ve 23:59. Účastníci, kteří se do soutěže zapojí po uvedeném konci soutěže, nemají nárok na získání hlavní ceny.

4. Pro získání nároku na hlavní cenu je potřeba splnit všechny úkoly ve všech třech soutěžních příspěvcích (všechny příspěvky budou postupně zveřejněny v tomto článku výše).

5. V případě, že výherce nedovršil plnoletosti, nebo nevlastní řidičský průkaz, bude umožněno, aby výhru převzal zákonný zástupce, nebo výhercem určený náhradník.

6. Hlavní cenou zapůjčení vozu  Toyota Yaris Cross na víkend.

7. Výherci na druhém a třetím místě získají balíček předmětů HC VERVA Litvínov z Vervashopu.

8. Předání cen proběhne o domácí utkání HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec (1. února 2022 od 17:30).

Zápasy - Junioři před 3 dny

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 21.01.2022

Konto našeho srdce společně s Nadačním fondem FK Teplice a partnerem Dvěplusdvě pomohli malému Jáchymovi

Jáchymovi jsou čtyři roky a už od prenatálního období musí bojovat. Krvácení do mozku mu způsobilo atrofii tohoto důležitého orgánu. Následně nehoda způsobila dětskou mozkovou obrnu, mentální retardaci, epilepsii, vadu sluchu a celkové opoždění vývoje.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha