Konto našeho srdce 09.11.2022
Autor: Redakce

Stavebnice Merkur pro sportovní školu

Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a Nadace ORLEN Unipetrol společně nadělovaly dětem v litvínovské sportovní škole. Útočníci Martin Havelka a Filip Helt předali edukativní stavebnice Merkur, které si užijí školáci na prvním stupni.

V rámci podpory a pomoci charitativního projektu Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov jsme se tentokrát společně s Nadací ORLEN Unipetrol rozhodli podpořit školáky v litvínovské sportovní škole. Navázali jsme spolupráci s Nadačním fondem Modráček, který pro nás zajistil celkem 100 stavebnic Merkur za celkovou částku 110 000 Kč. Nastartovali jsme projekt "Škola hrou, aneb Merkur pomáhá".

Jedná se o edukativní stavebnice, které školákům na prvním stupni pomáhají téměř ve všech učebních oborech. Finančně nás z jedné poloviny podpořila Nadace ORLEN Unipetrol a po dohodě s ředitelem Sportovky panem Pavlem Škramlíkem jsme ve středu 2. listopadu rozdávali radost přímo dětem ve škole.

Za náš klub stavebnice Merkur předávali Filip Helt a Martin Havelka, za Nadaci ORLEN Unipetrol ředitelka Lucie Pražáková a za Konto našeho srdce Libor Weber. Hráči podepsali dětem své kartičky o které byl obrovský zájem. Jsme rádi, že tyto edukativní stavebnice budou dětem pomáhat při vyučování a podpoří je i v manuální zručnosti.

Jedeme v tom spolu!

Zápasy - Junioři před 3 dny

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice