Klub 15.11.2018
Autor: Ondřej Vlk

Suchánek zůstává do konce ledna! Z Jihlavy se vrací Tůma s Douderou

Klub se dohodl s Jihlavou na prodloužení hostování obránce Jakuba Suchánka prozatím do konce ledna. Zpět na sever Čech míří útočník David Tůma s obráncem Lukášem Douderou, kterým skončilo měsíční hostování v Dukle.
Obránce Jakub Suchánek bude i nadále oblékat černožluté barvy, a to minimálně do konce ledna. Litvínov se s Duklou dohodl na prodloužení hostování a může dále počítat se službami tohoto urostlého a zkušeného obránce. Z Jihlavy se zpět do Litvínova vrací obránce Lukáš Doudera a útočník David Tůma, kterým skončilo měsíční hostování.

Útočník David Tůma za Jihlavu odehrál devět utkání a připsal si v nich sedm bodů za tři góly a čtyři asistence. Obránce Lukáš Doudera za Duklu nastoupil k sedmi zápasům, ve kterých si připsal jednu asistenci a v +/- účasti na ledě měl +7. Oba budou k dispozici týmu již na víkendová utkání.
Žáci včera

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.