Mládež 04.07.2019
Autor: Ondřej Mach

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Svoboda se už v červnu objevil na prvním přípravném kempu dvacítky v Jihlavě. Teď jej čeká kemp ve Finsku, kam reprezentace odlétá 20. července. První přípravné utkání sehrají mladí Češi 22. července proti finské devatenáctce, den nato proti svým vrstevníkům. Po dni volna se 25. a 26. července utkají s výběrem Švýcarska.

Osmnáctiletý útočník za sebou má průlomovou sezonu, ve které se dostal do litvínovského A-týmu a také nakoukl do reprezentace.

Nominace na kemp a zápasy ve Vierumäki

Brankáři:
Daniel Dvořák (Hradec Králové), Lukáš Pařík (Liberec), Lukáš Dostál (Kometa Brno).

Obránci:
Tomáš Dajčar, František Klejna, Jan Mlčák (všichni Litoměřice), Jan Štibingr (Slavia Praha), Radek Kučeřík (Kometa Brno), Libor Zábranský (Fargo Force, USHL), Zack Malík (Plzeň), Martin Hugo Haš (Tappara Tampere, Finsko), Šimon Kubíček (Seattle Thunderbirds, WHL),

Útočníci:

Michal Teplý (Liberec), Otakar Šik (Litoměřice), Zdeněk Sedlák (Kärpät Oulu, Finsko), Vojtěch Střondala, Karel Plášek (oba Kometa Brno), Petr Čajka (Erie Otters, OHL), Radek Mužík (Plzeň), Filip Koffer (Pardubice), Adam Raška (Třinec), Jaromír Pytlík (Sault Ste. Marie Greyhounds, OHL), Martin Lang (Kamploops Blazers, WHL), Michal Kvasnica (Portland Whitehawks, WHL), Přemysl Svoboda (Litvínov), Tomáš Mazura (Providence College, NCAA), Jakub Lauko (Rouyn-Noranda Huskies, QMJHL), Marcel Barinka (Halifax Mooseheads, QMJHL)
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.