Mládež 04.07.2019
Autor: Ondřej Mach

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Svoboda se už v červnu objevil na prvním přípravném kempu dvacítky v Jihlavě. Teď jej čeká kemp ve Finsku, kam reprezentace odlétá 20. července. První přípravné utkání sehrají mladí Češi 22. července proti finské devatenáctce, den nato proti svým vrstevníkům. Po dni volna se 25. a 26. července utkají s výběrem Švýcarska.

Osmnáctiletý útočník za sebou má průlomovou sezonu, ve které se dostal do litvínovského A-týmu a také nakoukl do reprezentace.

Nominace na kemp a zápasy ve Vierumäki

Brankáři:
Daniel Dvořák (Hradec Králové), Lukáš Pařík (Liberec), Lukáš Dostál (Kometa Brno).

Obránci:
Tomáš Dajčar, František Klejna, Jan Mlčák (všichni Litoměřice), Jan Štibingr (Slavia Praha), Radek Kučeřík (Kometa Brno), Libor Zábranský (Fargo Force, USHL), Zack Malík (Plzeň), Martin Hugo Haš (Tappara Tampere, Finsko), Šimon Kubíček (Seattle Thunderbirds, WHL),

Útočníci:

Michal Teplý (Liberec), Otakar Šik (Litoměřice), Zdeněk Sedlák (Kärpät Oulu, Finsko), Vojtěch Střondala, Karel Plášek (oba Kometa Brno), Petr Čajka (Erie Otters, OHL), Radek Mužík (Plzeň), Filip Koffer (Pardubice), Adam Raška (Třinec), Jaromír Pytlík (Sault Ste. Marie Greyhounds, OHL), Martin Lang (Kamploops Blazers, WHL), Michal Kvasnica (Portland Whitehawks, WHL), Přemysl Svoboda (Litvínov), Tomáš Mazura (Providence College, NCAA), Jakub Lauko (Rouyn-Noranda Huskies, QMJHL), Marcel Barinka (Halifax Mooseheads, QMJHL)
Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.