Mládež 04.07.2019
Autor: Ondřej Mach

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Svoboda se už v červnu objevil na prvním přípravném kempu dvacítky v Jihlavě. Teď jej čeká kemp ve Finsku, kam reprezentace odlétá 20. července. První přípravné utkání sehrají mladí Češi 22. července proti finské devatenáctce, den nato proti svým vrstevníkům. Po dni volna se 25. a 26. července utkají s výběrem Švýcarska.

Osmnáctiletý útočník za sebou má průlomovou sezonu, ve které se dostal do litvínovského A-týmu a také nakoukl do reprezentace.

Nominace na kemp a zápasy ve Vierumäki

Brankáři:
Daniel Dvořák (Hradec Králové), Lukáš Pařík (Liberec), Lukáš Dostál (Kometa Brno).

Obránci:
Tomáš Dajčar, František Klejna, Jan Mlčák (všichni Litoměřice), Jan Štibingr (Slavia Praha), Radek Kučeřík (Kometa Brno), Libor Zábranský (Fargo Force, USHL), Zack Malík (Plzeň), Martin Hugo Haš (Tappara Tampere, Finsko), Šimon Kubíček (Seattle Thunderbirds, WHL),

Útočníci:

Michal Teplý (Liberec), Otakar Šik (Litoměřice), Zdeněk Sedlák (Kärpät Oulu, Finsko), Vojtěch Střondala, Karel Plášek (oba Kometa Brno), Petr Čajka (Erie Otters, OHL), Radek Mužík (Plzeň), Filip Koffer (Pardubice), Adam Raška (Třinec), Jaromír Pytlík (Sault Ste. Marie Greyhounds, OHL), Martin Lang (Kamploops Blazers, WHL), Michal Kvasnica (Portland Whitehawks, WHL), Přemysl Svoboda (Litvínov), Tomáš Mazura (Providence College, NCAA), Jakub Lauko (Rouyn-Noranda Huskies, QMJHL), Marcel Barinka (Halifax Mooseheads, QMJHL)
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.