Preview A-tým 12.02.2024
Autor: Vladislav Kollert

TENTO TÝDEN: Domácí zápas s Hradcem a venkovní trip

Reprezentační přestávka skončila a extraligový kolotoč se opět roztáčí. Chemiky čekají v tomto týdnu další tři zápasy, nejprve přivítají na domácím ledě královéhradecký Mountfield, během víkendu je čeká venkovní dvojutkání v Mladé Boleslavi a v Třinci.

HC VERVA Litvínov - Mountfield HK, 14. února 2024 od 17:30

Verva dokázala v letošní sezóně Mountfield dvakrát porazit, stalo se tak v obou případech na královéhradeckém ledě. V listopadovém domácím klání byli naopak úspěšnější Východočeši (0:2). Nejproduktivnějším hráčem Hradce Králové je slovenský forvard Oliver Okuliar, který má na kontě 35 kanadských bodů (18+17) za 44 zápasů.

Utkání je na plánu ve středu 14. února, úvodní buly bude vhozena v 17:30. Vstupenky na utkání je možné zakoupit ZDE.

BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, 16. února 2024 od 17:30

Druhým utkáním tohoto týdne bude klání s předposlední Mladou Boleslaví. Bruslaři nehrají povedený ročník, i vzhledem k neúspěšnému startu do letošního ročníku se nachází na 13. místě a mají nejhorší útok v lize (88 vstřelených gólů). Chemici byli letos dvakrát úspěšnější na domácím hřišti (5:2, 6:1), ve ŠKOENERGO Areně však utrpěli svěřenci hlavního trenéra Karla Mlejnka jednoznačnou porážku 5:0.

HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, 18. února 2024 od 16:00

Z Mladé Boleslavi zamíří Verva do nejvzdálenější destinace v letošním extraligovém ročníku, kde vyzve místní Oceláře. Ti letos patří k oblíbeným soupeřům černožlutého celku - Verva třikrát zvítězila a nasbírala hned 8 bodů z 9 možných. Třinečtí jsou však v důležitém boji o pozice do vyřazovacích bojů, a chemiky tak nečeká snadný úkol. Utkání začne v neděli 18. února od 16 hodin.

Zápasy - Dorost včera

Dorost na svém ledě znovu naděloval a již je třetí

Vítězná série litvínovského dorostu pokračuje. Zimní stadion Ivana Hlinky viděl znovu ofenzivní domácí představení, tentokrát si domů Kometa odvezla půltucet branek.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři v Plzni vedení neudrželi

Boje o play off v nadstavbě míří do cílové rovinky, v dalším kole litvínovští junioři vyrazili na led vedoucí plzeňské Škody.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost zasypal Jihlavu osmi góly!

Včera si litvínovští dorostenci smlsli na Táboru a dnes v této chuti pokračovali i proti Jihlavě, té vstřelili hned osm branek.