Mládež 04.07.2022
Autor: Vladislav Kollert

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimouski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimouski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.

Jan Šprynar nastupoval v loňské sezóně převážně za litvínovský dorost, kde nasbíral 34 gólů a 35 asistencí za 30 utkání. V juniorské soutěži poté nastoupil k 11 zápasům, ve kterých si připsal 4 kanadské body za dva góly a dvě asistence. Pravidelně také dostával od trenérů důvěru v české reprezentaci do 17 let, kde ve 22 utkáních přispěl třinácti góly a devíti asistencemi.

Nadějný forvard s Vervou podepsal víceletý kontrakt v prosinci 2021 a zapojil se také do předsezónní přípravy s A-týmem.

Zápasy - Junioři 14.12.2022

Junioři si z Moravy žádné body nevezou, proti Olomouci padli 4:3

Zápas s posledním týmem tabulky vítězství nepřinesl. První třetina zápasu byla pouze zahřívací. Góly začaly padat až ve druhé třetině, kdy se Olomouci podařilo nahnat náskok 3 branek. Ovšem ne na dlouho. Dva góly padly i ze strany hostů, kdy se podařilo skórovat Hocelíkovi s Bednaříkem. Ve třetí třetině dokonce Litvínov stav vyrovnal. V poslední...
Zápasy - Junioři 10.12.2022

Junioři dnes prohráli s Pardubicemi

Litvínovským juniorům dnes nepřálo štěstí. Pardubicím se podařilo nad domácími zvítězit 1:5. Odváží si tedy z Litvínova cennou výhru.
Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.