Rozhovory 06.02.2019
Autor: Ondřej Vlk

Tisíc zápasů v extralize? Hrozně to uteklo, směje se Michal Trávníček

Litvínovský kapitán Michal Trávníček dosáhl úctyhodné mety. V utkání s Pardubicemi odehrál tisícáté utkání v extralize a stal se tak teprve patnáctým hráčem v historii soutěže. Litvínovského bojovníka ale čeká další milník. Za osm zápasů nastoupí do tisícího utkání v litvínovském dresu v nejvyšší soutěži a stane se teprve třetím hráčem v historii extraligy, který v jednom dresu nastoupí k takovéto porci utkání.
Ve svých tisíci utkání v extralize nastoupil k 992 za Litvínov a k osmi za Zlín. Vstřelil 139 branek, ke kterým přidal 191 asistencí. Většinu své kariéry spojil právě s milovaným Litvínovem. "Tisíc zápasů? Uteklo to docela rychle. V domácí soutěži jsem měl vždycky jasno. Byl to můj klukovský sen dostat se do Litvínova a to se mi splnilo. V extralize bych rozhodně nikam jinam nešel. Je unikát, že v takto malém městě je klub, který dokáže konkurovat větším a bohatším klubům," říká čerstvý tisícovkař Michal Trávníček.

Litvínovské prostředí je specifické a litvínovskému kapitánovi přirostlo k srdci. "Náš stadion je skvělý, není moderní, ale atmosféra je tady pro mě suverénně nejlepší z celé extraligy. Myslím si, že hodně týmům, které sem jezdí se tady nehraje dobře. Fanoušci jsou blízko k ledu a na atmosféře je to hodně znát," dodává na závěr litvínovský srdcař.

Celý obsáhlý rozhovor s Michalem Trávníčkem:

Mládež včera

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Rozhovory - Junioři 12.04.2019

Body? Chci hlavně pomoct týmu, říká talent Baláž

Prodlouženou sezonu si v reprezentaci do sedmnácti let užívá jeden z nejtalentovanějších mladých obránců Litvínova - Ondřej Baláž. Na Turnaji pěti v Basileji se mu proti výběru Ruska dokonce podařilo vstřelit gól a pomoci tak českému týmu k výhře 4:2.