Mládež 05.07.2019
Autor: Ondřej Mach

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Junioři turnajem prošli bez zaváhání, vyhráli všech šest utkání a ani jednou soupeře nepustili do vedení. Nejtěžší protivník čekal mladé Čechy až ve finále. „Američani se prezentovali perfektní hrou. Věděli jsme, co chceme hrát a co na ně bude platit, a to jsme do puntíku splnili,“ pochvaloval si trenér juniorského výběru Pavel Würtherle.

Jedním z členů zlatého týmu je i útočník litvínovské juniorky David Jindra. Ten za sebou má povedenou sezonu, ve které si společně s několika dalšími spoluhráči odbyl premiéru v A-týmu.

Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.