Mládež 05.07.2019
Autor: Ondřej Mach

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Junioři turnajem prošli bez zaváhání, vyhráli všech šest utkání a ani jednou soupeře nepustili do vedení. Nejtěžší protivník čekal mladé Čechy až ve finále. „Američani se prezentovali perfektní hrou. Věděli jsme, co chceme hrát a co na ně bude platit, a to jsme do puntíku splnili,“ pochvaloval si trenér juniorského výběru Pavel Würtherle.

Jedním z členů zlatého týmu je i útočník litvínovské juniorky David Jindra. Ten za sebou má povedenou sezonu, ve které si společně s několika dalšími spoluhráči odbyl premiéru v A-týmu.

Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.