Tiskové zprávy 06.10.2019
Autor: Tisková zpráva

Útočník Richard Jarůšek uspěl na zkoušce! V Litvínově bude působit do konce sezóny

Vedení Vervy uplatnilo opci na útočníka Richarda Jarůška, který přišel před měsícem na zkoušku z pražské Sparty. Na severu Čech tak bude působit do konce sezóny.
Agilní útočník předváděl v zápasech dobré výkony a zaujal vedení Litvínova natolik, že na něj po měsíci uplatnili opci. Brněnský rodák tak bude v kádru Vervy působit do konce sezóny. Jarůšek odehrál ve žlutočerném dresu od začátku sezóny všechna utkání. V šesti duelech si připsal tři kanadské body za tři přesné nahrávky. Společně s Jakubem Petružálkem je nejproduktivnějším hráčem týmu.

Trenéři si od urostlého forvarda slibovali především přímočarý hokej a důraz v před brankovém prostoru, což Jarůšek naplnil. „Jsme rádi, že jsme se dohodli na prodloužení angažování Ríši Jarůška v našem týmu. Je to hráč střední generace, vysokého vzrůstu a umí dobře pracovat v předbrankovém prostoru. Takového hráče jsme potřebovali a musíme jeho dovedností především dobře využít,“ říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.