Tiskové zprávy 06.10.2019
Autor: Tisková zpráva

Útočník Richard Jarůšek uspěl na zkoušce! V Litvínově bude působit do konce sezóny

Vedení Vervy uplatnilo opci na útočníka Richarda Jarůška, který přišel před měsícem na zkoušku z pražské Sparty. Na severu Čech tak bude působit do konce sezóny.
Agilní útočník předváděl v zápasech dobré výkony a zaujal vedení Litvínova natolik, že na něj po měsíci uplatnili opci. Brněnský rodák tak bude v kádru Vervy působit do konce sezóny. Jarůšek odehrál ve žlutočerném dresu od začátku sezóny všechna utkání. V šesti duelech si připsal tři kanadské body za tři přesné nahrávky. Společně s Jakubem Petružálkem je nejproduktivnějším hráčem týmu.

Trenéři si od urostlého forvarda slibovali především přímočarý hokej a důraz v před brankovém prostoru, což Jarůšek naplnil. „Jsme rádi, že jsme se dohodli na prodloužení angažování Ríši Jarůška v našem týmu. Je to hráč střední generace, vysokého vzrůstu a umí dobře pracovat v předbrankovém prostoru. Takového hráče jsme potřebovali a musíme jeho dovedností především dobře využít,“ říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.
Mládež včera

Jan Myšák poprvé v nominaci reprezentace U20

Postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi, nyní si premiérově vyzkouší reprezentaci do dvaceti let. Jan Myšák jako odměnu za dobré výkony obdržel pozvánku na Turnaj čtyř zemí do Finska.
Preview - Dorost včera

Poradí si dorost s PZ Kladno i podruhé?

Litvínovští mládežníci neměli moc úspěšné období. Po sérii dobrých výkonů a šesti výher v řadě přišel tvrdý pád na zem. Prohráli třikrát za sebou. To se jim povedlo zlomit v posledním utkání proti Hvězdě Praha. Dokáže dorost navázat na výhru a uspěje proti kladenskému PZ i ve venkovním zápase? Utkání se hraje ve čtvrtek od 14:10!
Žáci včera

ŠESTKA: Vynulovaný Děčín, demolice Bíliny a vítězná přestřelka proti Lounům

Šesťáci se za uplynulé dva týdny ukázali hned ve třech zápasech. Nejprve díky Skleničkově čistému kontu porazili Děčín, poté rozdrtili Bílinu, když Petružálek zaznamenal 5 branek a Viedemann dokonce 11 bodů! Naposledy sehráli velmi vyrovnaný souboj s týmem z Loun. Díky dvěma brankám v poslední pětiminutovce si však poradili i s ním a prodloužili...
Dnes v 15:00 | Dor.