Mládež 03.02.2021
Autor: Ondřej Mach

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Pro syna bývalého obránce Vervy je to už několikátá nominace v aktuálním ročníku. Skuhrovec s osmnáctkou absolvoval předchozí tréninkové kempy ve Vyškově.

Na jihu Moravy se bude konat i další reprezentační akce, hráči se tam sejdou v pondělí 8. února. Tři dny nato odehrají přípravný duel proti reprezentaci do dvaceti let, která se ve Vyškově bude také připravovat.

Mladší kategorie pak zamíří do slovenských Piešťan, kde se 12. a 13. února střetne s tamními vrstevníky. Pro osmnáctku to bude vůbec první mezistátní souboj v sezoně.

Osmnáctiletý Skuhrovec letos nastoupil pouze do osmi utkání Juniorské ligy akademií, v nichž zaznamenal tři branky a čtyři asistence. Nedávno se ale stal součásti litoměřického projektu Dukla, brzy by si tak v Chance lize mohl připsat první starty mezi muži.

Nominace českého týmu

Brankáři (3):
Tomáš Suchánek (Třinec), Daniel Král (Liberec), Oliver Šatný (Mladá Boleslav).

Obránci (10):
Jakub Šedivý (Liberec), David Moravec (Mladá Boleslav), David Jiříček, David Špaček (oba Plzeň), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Marek Chvátal (Sparta Praha), Stanislav Svozil (Kometa Brno), Tomáš Machů (Vítkovice), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno), Tomáš Hamara (Tappara Tampere, Finsko).

Útočníci (15):
Petr Gajda, Adam Měchura (oba Liberec), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav), Dominik Soukup, Petr Moravec, Lukáš Pajer (všichni Litoměřice), Jakub Brabenec (Kometa Brno), Josef Krejsa, Martin Ryšavý (oba Vítkovice), David Skuhrovec (Litvínov), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Matyáš Šapovaliv (Rytíři Kladno), Jaroslav Chmelař (Jokerit Helsinky, Finsko), Marek Brada (Björklöven, Švédsko), Jakub Altrichter (Mora, Švédsko).

Náhradníci:

Brankáři: Darek Bartošák (Vítkovice), Patrik Hamrla (Karlovy Vary). Obránci: Martin Böhm (Liberec), Michal Bystroň, René Smolka (oba Vítkovice), Sebastian Jasečko (Mladá Boleslav), Patrik Fajmon (Kometa Brno), Petr Kubíček (Třinec), Marek Pelda (Hradec Králové), Ondřej Cubo (Rauma, Finsko), Adam Srdínko (KooKoo, Finsko). Útočníci: Jakub Hujer, David Putz (oba Liberec), Šimon Frömel, Lukáš Chludil (oba Zlín), Adam Sojka (Rytíři Kladno), Jan Kučera (Olomouc), Jan Půček (Mladá Boleslav), Marcel Marcel (Plzeň), Dominik Rymon, Robin Sapoušek (oba Karlovy Vary), Ivo Sedláček (Kometa Brno), Jonáš Jobánek, Michal Ramik (oba Třinec), Matyáš Budina (Hradec Králové), Jan Krupička, Petr Hauser, Michal Vitouch (všichni Sparta Praha), Daniel Herčík (Pardubice), Matouš Menšík (Charlottetown, QMJHL), Jakub Kos (Ilves Tampere, Finsko).
Mládež před 2 dny

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Konto našeho srdce 16.03.2021

Při akci Vlasatý zápas se vybralo 127 636 korun. Pomohli jsme Matyldě a dalším čtyřem dětem

V pátek 5. března proběhl třetí ročník Vlasatého zápasu v rámci utkání Tipsport extraligy proti českobudějovickému Motoru. Společně se spolkem Nové Háro a Nadací Orlen Unipetrol jsme pomáhali pětileté Matyldě Peterkové.