Rozhovory 08.08.2019
Autor: Tereza Čubanová

Už bych radši přestal dávat góly a nechal si něco na sezónu, směje se Viktor Hübl

Litvínov dnes sehrál domácí utkání proti borcům z Mladé Boleslavi. Zápas byl velmi vyrovnaný a za stavu 3:3 dospěl až do prodloužení. Tam byli šťastnější hosté. Verva tak padla poměrem 3:4 v prodloužení. Viktor Hübl si ovšem na své konto připsal další dva kanadské body! ”Mám teď asi trochu štěstí, doufám, že si to nevystřílím. Už bych radši přestal dávat, ať si nechám něco na sezónu.” směje se litvínovský střelec v rozhovoru.
Verva dnes sice o gól nestačila na svého protivníka, avšak litvínovský matador Hübl se opět činil! Viktor dnes jeden gól vstřelil a na druhý přihrál. Dohromady má tedy za tři přípravná utkání už 7 kanadských bodů za 4 branky a 3 nahrávky! V přípravě se mu tedy zatím mimořádně daří. "Zatím to neřeším. Je to příprava. Teď je důležité se co nejlépe připravit a uvidíme v sezóně. Hlavně aby to klapalo tam a fungovalo to během extraligy." říká skromně Viktor Hübl. Co dalšího černožlutý střelec prozradil se dozvíte ve videu.
Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.