Rozhovory 08.08.2019
Autor: Tereza Čubanová

Už bych radši přestal dávat góly a nechal si něco na sezónu, směje se Viktor Hübl

Litvínov dnes sehrál domácí utkání proti borcům z Mladé Boleslavi. Zápas byl velmi vyrovnaný a za stavu 3:3 dospěl až do prodloužení. Tam byli šťastnější hosté. Verva tak padla poměrem 3:4 v prodloužení. Viktor Hübl si ovšem na své konto připsal další dva kanadské body! ”Mám teď asi trochu štěstí, doufám, že si to nevystřílím. Už bych radši přestal dávat, ať si nechám něco na sezónu.” směje se litvínovský střelec v rozhovoru.
Verva dnes sice o gól nestačila na svého protivníka, avšak litvínovský matador Hübl se opět činil! Viktor dnes jeden gól vstřelil a na druhý přihrál. Dohromady má tedy za tři přípravná utkání už 7 kanadských bodů za 4 branky a 3 nahrávky! V přípravě se mu tedy zatím mimořádně daří. "Zatím to neřeším. Je to příprava. Teď je důležité se co nejlépe připravit a uvidíme v sezóně. Hlavně aby to klapalo tam a fungovalo to během extraligy." říká skromně Viktor Hübl. Co dalšího černožlutý střelec prozradil se dozvíte ve videu.
Preview - Dorost dnes

Přeruší dorostenci jízdu Vítkovic?

Litvínovští dorostenci se po dvou prohraných zápasech v řadě utkají s vítkovickou Riderou, která zvítězila v posledních čtyřech utkáních. Zápas se odehraje v sobotu 22. února na Zimním stadionu Ivana Hlinky a úvodní buly bude vhozeno ve 12:30, přijďte naše mladé naděje podpořit!
Zápasy - Dorost včera

Drama v Hradci Králové, dorostenci prohráli s Mountfieldem po nájezdech 2:3

V předvečer utkání litvínovského áčka narazili dorostenci shodou okolností na stejného soupeře, v rámci 17. kola nadstavby změřili síly s Hradcem Králové. Vyrovnaný zápas začal lépe pro domácí, zápletka přišla v závěrečné třetině. Hosté se prosadili dvakrát, hradečtí pouze jednou. O dělbě bodů musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli...
Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Dnes v 18:00 | Muži
Mountfield HK