Fanoušci 03.05.2022
Autor: Redakce

V sobotu proběhne Oldschool Bandy Cup 2022

V sobotu na hřišti vedle Soukromé sportovní školy v Litvínově proběhne turnaj Oldschool Bandy Cup v populárním pouličním hokeji. Pro všechny účastníky a fanoušky bude připraven stánek s občerstvením a poté after párty v Atticu.

Turnaj odstartuje v sobotu v 8:00. Organizátorům se přihlásila celkem desítka týmů, které spolu změří síly na 2 x 10 minut. Klání se účastní řada bývalých i současných vynikajících hokejistů, kteří si tak zavzpomínají na své dětství. "Chceme opět dětem ukázat, jak to vypadalo v našem mládí. Přišli jsme ze školy, hodili aktovku do kouta, udělali úkoly a všichni jsme vyrazili ven. V bandy hokeji jsme odehráli stovky zápasů. Hráli jsme si na tehdejší hvězdné hokejisty. Tímto turnajem chceme dětem ukázat, že zábava nemusí být jen na mobilu nebo počítači. Dnes děti chodí na různé individuální tréninky, ale tohle byl náš individuální trénink a bylo v něm úplně vše," říká pořadatel turnaje a někdejší výborný brankář Marek Pinc.

"Na turnaj se nám přihlásilo i několik bývalých a současných hokejistů jako například legendární Viktor Hübl, Vojta Kubinčák, Lukáš Poživil, Lukáš Lhoták ze Švýcarska či Matěj Chalupa z kádru Vervy, ale nerad bych tu na někoho zapomněl, přijďte se přesvědčit sami, " směje se Marek Pinc.

Přijďte povzbudit účastníky turnaje a vezměte sebou i děti pro které je také připraven program a mohou si mezi zápasy také zahrát.

Zápasy - Junioři včera

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Odehrané 13:00 | Jun.
HC VERVA Litvínov