Konto našeho srdce 08.07.2021
Autor: O. Vlk, L. Weber, J. Jindra

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník ”Vlasatého zápasu”. Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům okolí, které si často důvod ztráty vlasů neuvědomuje.

Díky vám a dobrovolným dárcům jsme mohli pětileté Matyldě splnit její přání a prostřednictvím Lucie Staňkové z Nového hára předat vlasovou náhradu. Výroba této paruky trvá téměř měsíc a je třeba ostříhat přibližně 5 dobrovolníků na jednu takovou vlasovou náhradu. Sladit se pochopitelně musí i barva vlasových pramenů.

V letošním ročníku se nám přihlásilo celkem 10 dobrovolných dárců z řad našich fanoušků, které ostříhaly profesionální kadeřnice z našich partnerských salónů. Velké poděkování patří Martě Moravcové ze Salon Marta Moravcová v Teplicích a Jessice Šlégrové ze salónu Ladyspa z Teplic. Kvůli vládním opatřetním probíhalo stříhání až po jejich rozvolnění přímo v salónech. Ve videu se nechává ostříhat Jája Amlerová v salónu Marty Moravcové a Ondřej Sendrei v salonu Ladyspa u Jessi Šlégrové. Moc si vážíme vás všech, protože díky vám v tom nejsme sami. Jedeme v tom spolu!

Preview - Junioři včera

Junioři přivítají na svém ledě Energii a Plzeň

Juniory čeká nabitý víkend. V pátek přivítají na svém ledě karlovarskou Energii a v sobotu odehrají duel s Plzní.
Zápasy - Dorost včera

Dorost zvítězil debaklem nad Kladnem

Po dvaceti minutách měla Verva dvoubrankový náskok nad Kladnem, ale ve druhé třetině předvedli litvínovští dorostenci gólovou kanonádu. Podařilo se jim vsítit devět branek a pouze jednu inkasovat. Nakonec si Verva odváží plný počet bodů za vysokou výhru 1:14.
Preview - Dorost před 2 dny

Dorostence čeká další klání, vyráží na zápas s Kladnem

Dorostence čeká další prověrka na venkovní půdě, tentokrát se představí proti Kladnu. Litvínovští míří na kladenský led po porážce s karlovarskou Energiií. Zápas začíná v 15:00 hodin.
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov