Mládež 24.11.2022
Autor: Jan Jindra

Ve středu proběhl další ročník náborové akce Pojď hrát hokej!

Celorepublikový projekt ”Pojď hrát hokej!” opět přivedl děti na led. Ve středu 23. listopadu se na spodním stadionu uskutečnil další ročník náborové akce v rámci Týdne hokeje. Kluci i holky si mohli vyzkoušet, jak vypadá hokejový trénink pro nejmenší plný her a zábavy na ledě. Pozdravit a zahrát si s dětmi přišli také hráči A-týmu Martin Havelka a Jan Strejček.

Akce se zúčastnilo více než 40 dětí. Malí hokejisté a jejich rodiče byli nejprve seznámeni s tím, jak vypadají hokejové začátky a první kroky v klubu. Promluvil k nim také ředitel Soukromé sportovní školy Pavel Škramlík, který řekl pár slov o vzájemné spolupráci mezi školou a klubem. Děti si vyzkoušely správný hokejový pokřik i přípravu v kabině. Nejvíc se ale všichni těšili na led! Na programu byly nejrůznější zábavné hry. Někteří potřebovali pomoct se samotným bruslením, ti zdatnější zkoušeli různé triky na bruslích, které zlepšují jejich techniku a koordinaci pohybu.

Na ledě se objevil také maskot Vervák, z A-týmu chemiků si pak přišli s dětmi zahrát obránce Jan Strejček a útočník Martin Havelka. Děkujeme všem, kteří si přišli užít zábavné odpoledne na ledě s námi a věříme, že se budeme společně vídat na trénincích!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC VERVA Litvínov (@hcvlitvinov)

Zápasy - Junioři 14.12.2022

Junioři si z Moravy žádné body nevezou, proti Olomouci padli 4:3

Zápas s posledním týmem tabulky vítězství nepřinesl. První třetina zápasu byla pouze zahřívací. Góly začaly padat až ve druhé třetině, kdy se Olomouci podařilo nahnat náskok 3 branek. Ovšem ne na dlouho. Dva góly padly i ze strany hostů, kdy se podařilo skórovat Hocelíkovi s Bednaříkem. Ve třetí třetině dokonce Litvínov stav vyrovnal. V poslední...
Zápasy - Junioři 10.12.2022

Junioři dnes prohráli s Pardubicemi

Litvínovským juniorům dnes nepřálo štěstí. Pardubicím se podařilo nad domácími zvítězit 1:5. Odváží si tedy z Litvínova cennou výhru.
Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.