Ostatní 06.02.2024
Autor: Klub

Vydražte si jedinečný O Kapku lepší dres nebo jiný hokejový předmět

Dvě kompletní kola, ve kterých nastupovali hokejisté Tipsport extraligy i Chance ligy se speciálně upravenými dresy, sami k výstroji přidávali oranžové prvky, jsou za námi a nyní máte jedinečnou příležitost se také aktivně zapojit a podpořit děti s poruchami krvetvorby svým příspěvkem do speciální aukce, kterou v rámci projektu O Kapku lepší hokej každoročně pořádáme. Do aukce bude možno vstoupit do 20. února do 18 hodin.

Jak se můžete zapojit do aukce

Stačí se registrovat na webu sportovniaukce.cz. Poté je možné dražit jeden z vámi vybraných předmětů. Ke všem dresům i hokejkám bude připraven certifikát pravosti, který obdrží úspěšný dražitel s vydraženým předmětem.

Dres Ondřeje Kašeho

Hraná hokejka Ondřeje Kašeho

Dre Davida Kašeho

Zápasy - Dorost včera

Dorost na svém ledě znovu naděloval a již je třetí

Vítězná série litvínovského dorostu pokračuje. Zimní stadion Ivana Hlinky viděl znovu ofenzivní domácí představení, tentokrát si domů Kometa odvezla půltucet branek.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři v Plzni vedení neudrželi

Boje o play off v nadstavbě míří do cílové rovinky, v dalším kole litvínovští junioři vyrazili na led vedoucí plzeňské Škody.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost zasypal Jihlavu osmi góly!

Včera si litvínovští dorostenci smlsli na Táboru a dnes v této chuti pokračovali i proti Jihlavě, té vstřelili hned osm branek.