Rozhovory 30.07.2019
Autor: Ondřej Mach

Zahrát si proti Jágrovi byl zážitek, ještě mi visí nad postelí, září Jan Myšák

Chemici v úterý porazili Kladno 5:4 po prodloužení. Třemi body v utkání společně s Jakubem Petružálkem zazářil talent Jan Myšák. Jak se zatím připravuje na sezonu a co říká na to, že si mohl zahrát proti Jaromíru Jágrovi?
Napínavé klání Verva ovládla až v prodloužení. "Byl to druhý přípravný zápas, takže je pořád hodně vidět, že jsme dlouho nehráli," nezastíral Myšák po zápase. "Děláme hodně chyb vzadu ale pozitivní je, že jsme vyhráli."

Podmínky v hale přitom byly pro hokejisty velmi těžké, teploměr ukazoval až dvacet pět stupňů. "Je to náročné. Navíc to zažívám už čtvrtý týden, v Rokycanech s národním týmem to bylo stejné," povzdechl si sedmnáctiletý útočník. "Dneska jsme hráli jen na tři lajny, takže o to to bylo těžší."

Velkým zážitkem pro mladého forvarda byl jistě zápas proti legendě českého hokeje - Jaromíru Jágrovi. "Pořád mi visí nad postelí. Je to pro mě další zážitek. Myslím, že na to kolik mu je, tak hraje kvalitní hokej," zářil.

Už zítra Myšák odjíždí na sraz národního týmu, se kterým se bude připravovat na nadcházející Hlinka Gretzky Cup. "Chci si to užít a podat takový výkon, abychom vyhrávali. Chci hrát to svoje, nebýt namistrovaný, abych nespadl," řekl.

Po Hlinkově memoriálu se opět zapojí do přípravy na novou sezonu. "Přípravu jsem letos začal o něco později, ještě jsem byl na operaci s kotníkem. Dělal jsem i něco navíc, myslím, že to proběhlo skvěle," uzavřel Myšák.

Celý rozhovor s Janem Myšákem:

Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.