Rozhovory 30.07.2019
Autor: Ondřej Mach

Zahrát si proti Jágrovi byl zážitek, ještě mi visí nad postelí, září Jan Myšák

Chemici v úterý porazili Kladno 5:4 po prodloužení. Třemi body v utkání společně s Jakubem Petružálkem zazářil talent Jan Myšák. Jak se zatím připravuje na sezonu a co říká na to, že si mohl zahrát proti Jaromíru Jágrovi?
Napínavé klání Verva ovládla až v prodloužení. "Byl to druhý přípravný zápas, takže je pořád hodně vidět, že jsme dlouho nehráli," nezastíral Myšák po zápase. "Děláme hodně chyb vzadu ale pozitivní je, že jsme vyhráli."

Podmínky v hale přitom byly pro hokejisty velmi těžké, teploměr ukazoval až dvacet pět stupňů. "Je to náročné. Navíc to zažívám už čtvrtý týden, v Rokycanech s národním týmem to bylo stejné," povzdechl si sedmnáctiletý útočník. "Dneska jsme hráli jen na tři lajny, takže o to to bylo těžší."

Velkým zážitkem pro mladého forvarda byl jistě zápas proti legendě českého hokeje - Jaromíru Jágrovi. "Pořád mi visí nad postelí. Je to pro mě další zážitek. Myslím, že na to kolik mu je, tak hraje kvalitní hokej," zářil.

Už zítra Myšák odjíždí na sraz národního týmu, se kterým se bude připravovat na nadcházející Hlinka Gretzky Cup. "Chci si to užít a podat takový výkon, abychom vyhrávali. Chci hrát to svoje, nebýt namistrovaný, abych nespadl," řekl.

Po Hlinkově memoriálu se opět zapojí do přípravy na novou sezonu. "Přípravu jsem letos začal o něco později, ještě jsem byl na operaci s kotníkem. Dělal jsem i něco navíc, myslím, že to proběhlo skvěle," uzavřel Myšák.

Celý rozhovor s Janem Myšákem:

Zápasy - Dorost včera

Drama v Hradci Králové, dorostenci prohráli s Mountfieldem po nájezdech 2:3

V předvečer utkání litvínovského áčka narazili dorostenci shodou okolností na stejného soupeře, v rámci 17. kola nadstavby změřili síly s Hradcem Králové. Vyrovnaný zápas začal lépe pro domácí, zápletka přišla v závěrečné třetině. Hosté se prosadili dvakrát, hradečtí pouze jednou. O dělbě bodů musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli...
Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Dnes v 18:00 | Muži
Mountfield HK