Konto našeho srdce 10.02.2019
Autor: Libor Weber

Zápas s Novým hárem proti Karlovým Varům!

Pojďte s námi podpořit spolek Nové háro a naplnit kasičky. Z vybraných peněz pokryjeme výrobu paruky pro dvanáctiletou Sabinku, která podstupuje onkologickou léčbu. Přišla o své vlastní vlasy a my chceme Sabince umožnit, aby prošla léčbou důstojně. Všechny vybrané peníze předáme spolku Nové háro i pro výrobu dalších paruk pro onkologicky nemocné děti. Kasičky budou u všech vchodů na stadion.
This text will be replaced

Hledáme také dobrovolníky, kteří věnují kus sebe a nechají se ostříhat v patře u vchodů „C“ a „D“. Zde na vás čekají profesionální kadeřnice Jessica Šlégrová ze salonu LADYSPA Teplice a ze stejného města další profesionální kadeřnice paní Marta Moravcová ze salonu MARTA MORAVCOVÁ.

Přihlaste se na weber@hcltv.cz (do přílohy vložte foto svých vlasů), pokud chcete věnovat své nebarvené vlasy minimální délky 30 cm a chcete zároveň vykouzlit skvělý účes podle svých představ. Ten máte od nás zadarmo. Vaše prameny vlasů budou použity na paruky pro onkologicky nemocné děti, které o své vlastní vlasy přišli. Z přihlášených zájemců vyberou děti z Nového hára dva, kteří budou ostříháni během zápasu. S ostatními se domluvíme na příště.

Celou akci podpoří i všichni hráči A-týmu HC VERVY Litvínov, kteří nastoupí v pátek 15.2. na rozbruslení se speciálním doplňkem výstroje, jako podporou akce pro malou Sabinku. Konto Našeho Srdce podporují i trenéři hokejové mládeže a Ropáci On Tour. Jedeme v tom spolu!

Pojďme pomoci Sabince, aby mohla projít léčbou důstojně!

Již jsme udělali radost sedmnáctiletému Honzovi, který si také vysnil nové vlasy.
Mládež včera

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Rozhovory - Junioři 12.04.2019

Body? Chci hlavně pomoct týmu, říká talent Baláž

Prodlouženou sezonu si v reprezentaci do sedmnácti let užívá jeden z nejtalentovanějších mladých obránců Litvínova - Ondřej Baláž. Na Turnaji pěti v Basileji se mu proti výběru Ruska dokonce podařilo vstřelit gól a pomoci tak českému týmu k výhře 4:2.