Konto našeho srdce 10.02.2019
Autor: Libor Weber

Zápas s Novým hárem proti Karlovým Varům!

Pojďte s námi podpořit spolek Nové háro a naplnit kasičky. Z vybraných peněz pokryjeme výrobu paruky pro dvanáctiletou Sabinku, která podstupuje onkologickou léčbu. Přišla o své vlastní vlasy a my chceme Sabince umožnit, aby prošla léčbou důstojně. Všechny vybrané peníze předáme spolku Nové háro i pro výrobu dalších paruk pro onkologicky nemocné děti. Kasičky budou u všech vchodů na stadion.
This text will be replaced

Hledáme také dobrovolníky, kteří věnují kus sebe a nechají se ostříhat v patře u vchodů „C“ a „D“. Zde na vás čekají profesionální kadeřnice Jessica Šlégrová ze salonu LADYSPA Teplice a ze stejného města další profesionální kadeřnice paní Marta Moravcová ze salonu MARTA MORAVCOVÁ.

Přihlaste se na weber@hcltv.cz (do přílohy vložte foto svých vlasů), pokud chcete věnovat své nebarvené vlasy minimální délky 30 cm a chcete zároveň vykouzlit skvělý účes podle svých představ. Ten máte od nás zadarmo. Vaše prameny vlasů budou použity na paruky pro onkologicky nemocné děti, které o své vlastní vlasy přišli. Z přihlášených zájemců vyberou děti z Nového hára dva, kteří budou ostříháni během zápasu. S ostatními se domluvíme na příště.

Celou akci podpoří i všichni hráči A-týmu HC VERVY Litvínov, kteří nastoupí v pátek 15.2. na rozbruslení se speciálním doplňkem výstroje, jako podporou akce pro malou Sabinku. Konto Našeho Srdce podporují i trenéři hokejové mládeže a Ropáci On Tour. Jedeme v tom spolu!

Pojďme pomoci Sabince, aby mohla projít léčbou důstojně!

Již jsme udělali radost sedmnáctiletému Honzovi, který si také vysnil nové vlasy.
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.