Klub 04.06.2019
Autor: Klub

Zemřel Jaroslav Nedvěd starší

Dne 3. 6. 2019 navždy odešel ve věku 74 let bývalý útočník Jaroslav Nedvěd starší. V Litvínově prožil vrchol své kariéry, kde se probojoval do národního týmu.
V pondělí 3. 6. 2019 ve večerních hodinách zemřel někdejší vynikající útočník Jaroslav Nedvěd starší. V Litvínově prožil nejlepší roky své kariéry. Pod Krušnými horami odehrál osm sezón, 262 zápasů, ve kterých vstřelil 135 gólů a přidal 62 asistencí. Díky svým výkonům se probojoval až do národního týmu.

Čest jeho památce.
Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.