Klub 04.06.2019
Autor: Klub

Zemřel Jaroslav Nedvěd starší

Dne 3. 6. 2019 navždy odešel ve věku 74 let bývalý útočník Jaroslav Nedvěd starší. V Litvínově prožil vrchol své kariéry, kde se probojoval do národního týmu.
V pondělí 3. 6. 2019 ve večerních hodinách zemřel někdejší vynikající útočník Jaroslav Nedvěd starší. V Litvínově prožil nejlepší roky své kariéry. Pod Krušnými horami odehrál osm sezón, 262 zápasů, ve kterých vstřelil 135 gólů a přidal 62 asistencí. Díky svým výkonům se probojoval až do národního týmu.

Čest jeho památce.
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.