Klub 10.09.2020
Autor: Klub

Zemřel obránce Miroslav Beránek

V úterý 8. září ve věku pětasedmdesáti let zemřel po dlouhé a těžké nemoci Miroslav Beránek, bývalý úspěšný hráč a trenér.
Odchovanec litvínovského hokeje, reprezentant ČSSR, působil mimo jiné v Dukle Jihlava, Spartě Praha a v Karviné. Narodil se 27. 01. 1945 v Litvínově, kde hrál v letech 1961 až 1968. V roce 1964 až 1966 oblékal dres Dukly Jihlava. Od roku 1968 do 1973 hrál za Spartu Praha. Svou bohatou hráčskou kariéru zakončil v Karviné v roce 1973.

Čest jeho památce.
Žáci dnes

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Žáci včera

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Žáci před 2 dny

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.