Ptejte se

Vybrané dotazy budou zodpovězeny k aktuálním tématům někým z vedení klubu. Je-li váš dotaz technického nebo jiného charakteru, směřujte jej prosíme na info@hcltv.cz.

Stálé akce

odpovídáno začátek
dotazy na vedení Ptejte se  | Odpovědi 26.02.2019 03.08.2018
Preview - Junioři dnes

Druhá polovina skupiny startuje, juniorka znovu změří síly se Spartou

Litvínovská juniorka začíná druhou polovinu skupinové části DHL Superpoháru, v sobotu zamíří do Prahy. První vzájemné střetnutí ovládla Sparta, která si ze severu odvezla tři body. Oplatí jí chemici úvodní porážku?
Preview - Dorost dnes

Přeruší dorostenci jízdu Vítkovic?

Litvínovští dorostenci se po dvou prohraných zápasech v řadě utkají s vítkovickou Riderou, která zvítězila v posledních čtyřech utkáních. Zápas se odehraje v sobotu 22. února na Zimním stadionu Ivana Hlinky a úvodní buly bude vhozeno ve 12:30, přijďte naše mladé naděje podpořit!
Zápasy - Dorost včera

Drama v Hradci Králové, dorostenci prohráli s Mountfieldem po nájezdech 2:3

V předvečer utkání litvínovského áčka narazili dorostenci shodou okolností na stejného soupeře, v rámci 17. kola nadstavby změřili síly s Hradcem Králové. Vyrovnaný zápas začal lépe pro domácí, zápletka přišla v závěrečné třetině. Hosté se prosadili dvakrát, hradečtí pouze jednou. O dělbě bodů musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli...
Odehrané 18:00 | Muži