Podrobné statistiky hráče
Jan STREJČEK

Jan STREJČEK (obránce)

Kolo Datum Utkání Skóre Body
Play-out 24.03.2019 Litvínov vs Chomutov 4:2 1 (1+0)
51. 05.03.2019 Litvínov vs Plzeň 5:1 1 (1+0)
8. 07.10.2018 Litvínov vs Hr. Králové 2:1 1 (0+1)
Zápasy - Dorost dnes

Třetí prohra v řadě, dorostenci podlehli Vítkovicím 2:5

Černožlutým nadějím se v nadstavbě nedaří. Z posledních pěti utkání se dorostenci radovali pouze dvakrát. V šestém kole ELIOD Extraligy dorostu zavítali mladí chemici do Vítkovic. Ostravané rozhodli o dělbě bodů během první třetiny, kdy se dokázali třikrát prosadit. Hosté reagovali pouze jednou. V dalších částech hry se Vítkovice prezentovaly...
Zápasy - Junioři dnes

Z Boleslavi vítězně! Junioři přetlačili Bruslaře po nájezdech

M l a d á B o l e s l a v - Další zápasový víkend zakončila černožlutá juniorka vítězstvím. Utkání s Mladou Boleslaví přineslo tvrdý boj, navrch měli dlouho domácí. Dvanáct minut před koncem ale vyrovnal Vojtěch Kysela a rozhodnou tak muselo až prodloužení, potažmo samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro chemiky získal Daniel Jouza.
Zápasy - Junioři včera

Junioři nestačili na Liberec, Tygři vyhráli 3:1

L i b e r e c - Junioři nastoupili v rámci 26. kola turnaje O Pohár DHL k utkání na ledě Bílých Tygrů Liberec. První branka padla až v závěru prvního dějství. Jedinou branku Litvínova vstřelil mladý útočník David Skuhrovec, pro kterého to byla první trefa v juniorském dresu.
Odehrané 17:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav