Podrobné statistiky hráče
Tomáš PAVELKA

Tomáš PAVELKA (obránce)

Zpět na statistiky | filtr: góly
Kolo Datum Utkání Skóre Góly
40. 26.01.2020 Brno vs Litvínov 4:3sn 1
29. 22.12.2019 Litvínov vs Pardubice 4:3sn 1
28. 20.12.2019 Plzeň vs Litvínov 6:2 1
24. 01.12.2019 Litvínov vs Vítkovice 6:2 1
22. 26.11.2019 Litvínov vs Karlovy Vary 2:1 1
Preview - Junioři dnes

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Žáci dnes

SEDMIČKA: Souboje s kladenskými celky přinesly výhru s prohrou

Litvínovská sedmá třída čelila na začátku února Pracovním zálohám Kladno. Poslední tým tabulky porazili Severočeši jednoznačně. Po zhruba čtrnáctidenní pauze narazili černožlutí na další středočeský tým, tentokrát na kladenské Rytíře. V předehrávce litvínovští zaznamenali prohru.
Rozhovory - Dorost včera

Dorost se dál trápí. Jako bychom zapomněli hrát hokej, mrzí Čermáka

Dorostenci zažívají nepříjemné období, v posledních pěti zápasech získali pouze jednu výhru. V posledních dvou utkáních rozhodla jediná branka, což mrzí hráče, který góly spíše dostává. Brankář David Čermák je důležitou postavou mladých chemiků. Jak vidí své postavení v týmu?
Odehrané 17:00 | Muži
HC VERVA Litvínov