Podrobné statistiky hráče
Jaroslav FIŠER

Jaroslav FIŠER (útočník)

Zpět na statistiky | filtr: asistence
Kolo Datum Utkání Skóre Asistence
nenalezeny žádné statistické údaje
Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce, HC sportovní spolek, MH úklid a hudební klub Attic pomohli Honzovi Alinčovi

V sobotu 19.září jsme byli spolu partnerem charitativního večera pro Honzu Alinče s názvem „Jedeme v tom s Alim“. Týden před samotnou událostí odstartovala sportovní dražba převážně hokejových artefaktů, mezi které přispěli všichni ti, kteří chtěli touto cestou pomoci zraněnému Honzovi. Hráči A týmu věnovali své hokejky s podpisy, v aukci se...
Mládež dnes

Kmenoví hráči HC Litvínov mají slevu na Skatemill centrum v Litvínově!

Na základě nově navázané spolupráce pro další sezóny jsme uzavřeli dohodu s HC Litvínov, sportovní spolek, kde klub pro své členy z upravené ceny v rámci (Covid-19) pro Ústecký kraj přispěje 200 Kč při samostatné tréninkové jednotce a 100 Kč za osobu při společné tréninkové jednotce.
Preview - Dorost dnes

Dokáže dorost zapomenout na smolnou prohru? Ve čtvrtek změří síly s Kladnem, zápas s Hvězdou odložen

Sezona se teprve rozjíždí, ale litvínovské naděje už mají za sebou dvě utkání. V prvním dokázali Severočeši vybojovat cennou výhru, v tom dalším nechali dva body Mladé Boleslavi. Šanci na reparát budou mít už tento čtvrtek, kdy vyzvou kladenské Rytíře. Víkendový zápas s Hvězdou byl přeložen na 6. října.