Podrobné statistiky hráče

34. 12.09.2020 Litvínov vs Liberec 5:4 -1
33. 11.09.2020 Litvínov vs Ml.Boleslav 1:2pr. 1
Mládež dnes

Čtyři hráči Litvínova jsou v nominaci na kemp reprezentační dvacítky před MS juniorů

Dohromady čtyři litvínovští zástupci zabojují na přípravném kempu ve Vyškově o nominaci na blížící se světový šampionát juniorů. Jedná se o brankáře Šimona Zajíčka, obránce Ondřeje Baláže a útočníky Davida Jindru a Jana Myšáka.
Konto našeho srdce 27.11.2020

Dezinfekci, roušky a dezinfekční gely získalo 19 neziskovek z Mostu a okolí

Konto našeho srdce připravilo se spolkem Diahelp - svaz diabetiků z.s. ve spolupráci se skupinou Unipetrol, firmou Schubert a společností Zopas (Máme rádi vlasy). Zajištění dezinfekce a ochranných pomůcek pro devatenáct neziskových organizací na Mostecku
Konto našeho srdce 26.11.2020