Podrobné statistiky hráče
Jiří HÁVA

Jiří HÁVA (obránce)

Zpět na statistiky | filtr: body
Kolo Datum Utkání Skóre Body
nenalezeny žádné statistické údaje
Preview - Dorost před 2 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Rozhovory - Dorost před 2 dny

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Zápasy - Junioři 15.02.2020

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.