Podrobné statistiky hráče
Robert BÁRTEK

Robert BÁRTEK (obránce)

Zpět na statistiky | filtr: body
Kolo Datum Utkání Skóre Body
nenalezeny žádné statistické údaje
Preview - Junioři dnes

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Žáci dnes

SEDMIČKA: Souboje s kladenskými celky přinesly výhru s prohrou

Litvínovská sedmá třída čelila na začátku února Pracovním zálohám Kladno. Poslední tým tabulky porazili Severočeši jednoznačně. Po zhruba čtrnáctidenní pauze narazili černožlutí na další středočeský tým, tentokrát na kladenské Rytíře. V předehrávce litvínovští zaznamenali prohru.
Rozhovory - Dorost včera

Dorost se dál trápí. Jako bychom zapomněli hrát hokej, mrzí Čermáka

Dorostenci zažívají nepříjemné období, v posledních pěti zápasech získali pouze jednu výhru. V posledních dvou utkáních rozhodla jediná branka, což mrzí hráče, který góly spíše dostává. Brankář David Čermák je důležitou postavou mladých chemiků. Jak vidí své postavení v týmu?
Dnes v 17:00 | Muži
HC VERVA Litvínov