Podrobné statistiky hráče

nenalezeny žádné statistické údaje
Mládež včera

Jan Myšák poprvé v nominaci reprezentace U20

Postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi, nyní si premiérově vyzkouší reprezentaci do dvaceti let. Jan Myšák jako odměnu za dobré výkony obdržel pozvánku na Turnaj čtyř zemí do Finska.
Preview - Dorost včera

Poradí si dorost s PZ Kladno i podruhé?

Litvínovští mládežníci neměli moc úspěšné období. Po sérii dobrých výkonů a šesti výher v řadě přišel tvrdý pád na zem. Prohráli třikrát za sebou. To se jim povedlo zlomit v posledním utkání proti Hvězdě Praha. Dokáže dorost navázat na výhru a uspěje proti kladenskému PZ i ve venkovním zápase? Utkání se hraje ve čtvrtek od 14:10!
Žáci včera

ŠESTKA: Vynulovaný Děčín, demolice Bíliny a vítězná přestřelka proti Lounům

Šesťáci se za uplynulé dva týdny ukázali hned ve třech zápasech. Nejprve díky Skleničkově čistému kontu porazili Děčín, poté rozdrtili Bílinu, když Petružálek zaznamenal 5 branek a Viedemann dokonce 11 bodů! Naposledy sehráli velmi vyrovnaný souboj s týmem z Loun. Díky dvěma brankám v poslední pětiminutovce si však poradili i s ním a prodloužili...
Dnes v 15:00 | Dor.