Podrobné statistiky hráče
František LUKEŠ

František LUKEŠ (útočník)

Zpět na statistiky | filtr: body
Kolo Datum Utkání Skóre Body
nenalezeny žádné statistické údaje
Zápasy - Dorost včera

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři včera

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři před 2 dny

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov