Podrobné statistiky hráče
Adam JÁNOŠÍK

Adam JÁNOŠÍK (obránce)

Zpět na statistiky | filtr: góly
Kolo Datum Utkání Skóre Góly
37. 17.01.2020 Vítkovice vs Litvínov 5:3 1
33. 03.12.2019 Ml.Boleslav vs Litvínov 4:6 2
13. 25.10.2019 Kladno vs Litvínov 2:3pr. 1
8. (ČT) 06.10.2019 Litvínov vs Hr. Králové 6:5 1
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři před 3 dny

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.