DHL Extraliga juniorů 2018/19 - O účast v Play-off - skupina F

Zobrazit tabulku: I. část - II. část - nadstavba/play-out - III. část
Výsledky zápasů | | Tabulky » • - I. část: ABCD • - II. část: poř. v POpoř.13-24 • - III. část: EFGHO umístění • - IV. část: Udržení
P klub Z V VpPp P VB : IB +/- B
1. Piráti Chomutov 6 4 0 0 2 15 : 16 -1 12
2. HC Vítkovice Ridera 6 3 0 0 3 24 : 22 +2 11
3. HC Litvínov 6 3 0 0 3 20 : 19 +1 10
4. HC Motor České Budějovice 6 2 0 0 4 17 : 19 -2 6
Aktuální k: 16.03.2019.
Po najetí kurzorem na záhlaví se zobrazí název sloupce. Kliknutím se tabulka podle sloupce setřídí.

Herní systém soutěže

3. část: O pořadí v Play-off:

- skupina „F“ - družstva umístěná po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 2., 7. a 10. místě a dále družstvo umístěné po části 2b) - „O pořadí na 13. - 24. místě“ na 15. místě se utkají dvoukolově každý s každým (6 utkání), s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z 1. části soutěže nezapočítávají. K bodům získaným v této části soutěže budou za pořadí dosažené v části 2a) - „O pořadí v play-off“ přiznány družstvu umístěnému po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 2. místě 2 body a dále družstvu umístěnému po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 7. místě 1 bod.

Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.