DHL Extraliga juniorů 2018/19 - O účast v Play-off - skupina F

Zobrazit tabulku: I. část - II. část - nadstavba/play-out - III. část
Výsledky zápasů | | Tabulky » • - I. část: ABCD • - II. část: poř. v POpoř.13-24 • - III. část: EFGHO umístění • - IV. část: Udržení
P klub Z V VpPp P VB : IB +/- B
1. Piráti Chomutov 6 4 0 0 2 15 : 16 -1 12
2. HC Vítkovice Ridera 6 3 0 0 3 24 : 22 +2 11
3. HC Litvínov 6 3 0 0 3 20 : 19 +1 10
4. HC Motor České Budějovice 6 2 0 0 4 17 : 19 -2 6
Aktuální k: 16.03.2019.
Po najetí kurzorem na záhlaví se zobrazí název sloupce. Kliknutím se tabulka podle sloupce setřídí.

Herní systém soutěže

3. část: O pořadí v Play-off:

- skupina „F“ - družstva umístěná po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 2., 7. a 10. místě a dále družstvo umístěné po části 2b) - „O pořadí na 13. - 24. místě“ na 15. místě se utkají dvoukolově každý s každým (6 utkání), s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z 1. části soutěže nezapočítávají. K bodům získaným v této části soutěže budou za pořadí dosažené v části 2a) - „O pořadí v play-off“ přiznány družstvu umístěnému po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 2. místě 2 body a dále družstvu umístěnému po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 7. místě 1 bod.

Preview - Dorost dnes

Přeruší dorostenci jízdu Vítkovic?

Litvínovští dorostenci se po dvou prohraných zápasech v řadě utkají s vítkovickou Riderou, která zvítězila v posledních čtyřech utkáních. Zápas se odehraje v sobotu 22. února na Zimním stadionu Ivana Hlinky a úvodní buly bude vhozeno ve 12:30, přijďte naše mladé naděje podpořit!
Zápasy - Dorost včera

Drama v Hradci Králové, dorostenci prohráli s Mountfieldem po nájezdech 2:3

V předvečer utkání litvínovského áčka narazili dorostenci shodou okolností na stejného soupeře, v rámci 17. kola nadstavby změřili síly s Hradcem Králové. Vyrovnaný zápas začal lépe pro domácí, zápletka přišla v závěrečné třetině. Hosté se prosadili dvakrát, hradečtí pouze jednou. O dělbě bodů musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli...
Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Dnes v 18:00 | Muži
Mountfield HK