Reportáž ze zápasu

15. kolo, 22.10.2002

Vsetín

Biegl - Frolo, Luža, Bartek, Němec, Kuboš, Ptáček, Polák, Horáček - Vampola, Stantien, Demel, Kucharczyk, Hudler, Streit, Vozdecký, Vak, Ambruz, Sochor, Korotvička, Dubec.

Litvínov

Pinc - Klobouček, Hranáč, Kroupa, Ťupa, Kuntoš, Macholda, Poživil, Havel - Alinč, Hübl, Klíma, Říha, Kotrla, Gombár, Martinec, Trávníček, Stavenský, Šulc, Prorok.
35.Hudler (Streit), 45.Hudler (Luža) - 5.Martinec (Gombár), 8.Havel (Klobouček), 22.Gombár (Martinec, Kuntoš), 32.Klíma (Ťupa, Říha), 53.Hübl (Klíma), 55.Prorok (Alinč). Vyloučení: 10:11, Martinec 10 OT, Využití: 3:1. Třetiny: 0:2, 1:2, 1:2. Rozhodčí:Rejthar - Rouspetr, Pešek Diváků 3.500.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát.
(0:1, 1:0, 2:3)
Turnaj
24.8.

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Junioři dnes

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Mládež před 2 dny

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Junioři před 3 dny

Juniory v pátek a sobotu čeká Memoriál Petra Kalivody

Sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody se odehraje v pátek a sobotu na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově.
Odehrané v 16:00 | Muži
HC VERVA Litvínov