Reportáž ze zápasu

4:3pr.
1:1, 1:2, 1:0 – 1:0

Znojmo

Altrichter – Soudek, Havíř, Snopek, Toman, Benák, Kumstát Pavel – Pucher, Haman, Uram – Mikulík, Vorel, Procházka Milan – Kumstát Petr, Barus, Plášek – Hodek, Beroun.

Litvínov

Podolka – Mrázek R., Hranáč, Kroupa, Klobouček, Kuntoš, Ťupa, Martínek, Gýna – Klíma, Hübl V., Prorok – Stavenský, Steiner, Skořepa – Trávníček, Martinec T., Gombár – Havel, Říha, Kotrla.
Branky a nahrávky: 17. Benák (Pucher), 21. Havíř (Pucher, Haman), 50. Soudek (Pucher, Uram), 64. Havíř (Uram, Pucher) - 2. Hranáč (Prorok, Martínek), 34. Martinec (Gombár), 38. Skořepa (Stavenský, Klobouček). Rozhodčí: Bolina – Pácal, Blümel. Vyloučení: 4:5, navíc Uram (ZNO) 10 min. OT. Využití: 2:0. Diváci: 4800. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:3, 4:3.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát.
(0:1, 1:0, 2:3)
Turnaj
24.8.

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři