Reportáž ze zápasu

42. kolo, 24.1.2003
2:3pr.

Litvínov

Podolka - Gombár, Havel, Hranáč, Hübl V., Kašpar, Klobouček, Kotrla, Kroupa, Kuntoš, Martinec, Mrázek, Skořepa, Steiner, Šulc, Trávníček, Ťupa, Říha, Žemlička.

Pardubice

Svoboda - Blažek, Horák, Duben, Čáslava, Janecký, Kolář, Koukal, Kubišta, Kudrna, Lubina, Novotný, Mudroch, Pácal, Pištek, Pospíšil, Rolinek, Sýkora P., Sýkora M., Vyhlídal, Zábranský.
Branky a nahrávky: 32. Ťupa (Martinec, Kroupa), 40. Trávníček (Žemlička, Hübl V.) - 37. Kubišta (Kolář, Koukal), 56. Janecký , 62. Vyhlídal (Janecký, Sýkora). Rozhodčí: Souček - Bláha, Kareš. Vyloučení: 7:5, navíc Ťupa (LIT) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 6414. Střely na branku: 29:40.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát.
(0:1, 1:0, 2:3)
Turnaj
24.8.

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři